• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
24 Ocak 2020 Cuma

Jennifer Aniston Hollywood'da star olmak kolay iş değil!

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay
YAZARIN SAYFASI

Jennifer Aniston; SAG Ödülleri'ne giderken bu eğlenceli pozu verdi ama işin aslı göründüğü gibi değildi. Gerçek; eğlenceden çok elbisesi kırışmasın diye rahat rahat oturamamasıydı… Beyaz, degaje yaka saten “Dior” elbisesi gerçekten de kırışmamış. Elbise de kendi de çok sade ve hoş. Star olmak kolay değil. Emek ister, özen ister.

SCARLETT JOHANSSON ELBİSENİN EN GÜZEL AKSESUVARI KENDİSİ

Scarlett Johansson, öyle bir elbise giymiş ki; petrol yeşili Armani Prive elbisesiyle gecenin en şık ismi. Elbise üzerinde ne bir taş ne bir süsleme var… Scarlett elbisenin en güzel aksesuarı olmuş. Adeta cansız mankenler gibi kusursuz.

SELENA GOMEZ “KÜLKEDİSİ” KIVAMINDA

Selena; baştan ayağa Givenchy tercih etmiş. Ama ne o etek ne o pembe balıkçı bluz, trend bir parça değil. İlla o eteği giyeceksen, siyah veya beyaz bir atletle bile daha şık olabilirdin. Bu haliyle Külkedisi’nden bir farkı yok.

MEGHAN MARKLE DAHA GÜZEL NE OLABİLİR Kİ?

Meghan Markle; saraydan ayrıldıktan sonra o kadar özgür ki, belki de ilk fotosu bu… Bu kadar sade ve spor. İşte sokakta yürüyen herkes gibi şu an… Daha ne olsun. Mutlu, özgür, istediği gibi giyinen bir kadından daha güzel ne olabilir ki?

TUBA BÜYÜKÜSTÜN AKŞAM YEMEĞİNE GİDER GİBİ GALAYA

Tuba Büyüküstün; kusursuz güzellerden. Hem bu kadar sade hem de hoş görünüyorsa ispatıdır. Ama bu gala elbisesi olmuş mu? Hayır. Böyle, akşam yemeğine davete gidebilirsin ama kendi film galana daha çok özenebilirdin. Dolce Gabbana etek ve pembe bluz asla kötü değil. Ama doğru yere, doğru kombin olmamış ne yazık ki.

2020 KIŞ AKSESUAR MODASININ OLMAZSA OLMAZ TRENDİ: ATKI VE BERELER

Kış mevsiminin en önemli aksesuarı atkı ve bere... Eskiden sadece sıcak tutması için üretilen bu aksesuvar, son yıllarda kışın en önemli modalarından oldu. Özellikle bereler pul, payet, ponpon, tüy, tül detayları ve rengarenk modellerle göz dolduruyor. Canlı renkler, kırmızılar, pembeler, fuşyalar koyu renk mantoloranızın üzerinde kışın kasvetini gidermek için birebir olacak. Atkılarda da yine trikolar, örgü modelleri, örgülerin arasında pul-payetler, ekose kumaştan atkılar, göz dolduracak.

<p>Başkan Erdoğan Ayasofya Camii'nin ibadete açılışını sosyal medya hesabından video ile kutladı. Er

Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya'nın Dirilişi' paylaşımı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?