• $8,6399
  • €10,1469
  • 493.76
  • 1407.46
21 Şubat 2020 Cuma

Hollywood starlarının paparazzilerden kaçma yöntemleri

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay

Bizim ünlülerimize hiç laf etmeyelim. Çünkü böyle saklanma yöntemleri henüz bizde görülmedi. Bizim ünlülerimiz en fazla arka kapıdan kaçıp giderler. Ama Hollywood’da işler böyle değil. Onların en iyi kamuflesi kıyafetleri… Leonardo Di Caprio bu konuda uzman olmuş. Montunu yüzüne kadar çekmiş hatta gaz maskesi bile takmış. Gaz maskesi takanlardan diğeri de Justin Bieber. Kate Hudson’ın erkek arkadaşının başına market poşeti geçirmesi de ayrı komik. Alec Baldwin, üzerine çarşaf alıp çıkmış. Nasıl yürüdü merak konusu. Jennifer Aniston, montun kapüşonunu o kadar büyük seçmiş ki tanınmamak için ‘yok artık’ dedirtiyor.

Gelin hep beraber bu eğlenceli resimlere sizde bakın.

İNANILMAZ DEĞİŞİM

Büşra Pekin’e ‘Bu ne güzellik’ demeden geçmeyelim. Uzun zamandır kilolar verilmişti ama bu son görüntüsü muhteşem. Siyah straplez elbise, çıtı pıtı vücuduna öyle yakışmış ki, fuşya ayakkabılarda iyi tercih olmuş. Saçı, makyajıyla da yüzü biblo gibi. Küpe de kusuru olsun nazarlık. Takmasa da olurmuş.

KAT KAT ve ABARTI FARAH

Elbise Raisa & Vanessa kardeşlerinmiş. Keşke giymeseydi denilebilecek kadar kötü maalesef. O kat kat etekler ve dekolte abartı. Saçı özensiz. Tek güzel şey gülen yüzü…

TAM TOPLANTILIK OLMUŞ

Ezgi; tam da filmin ismi ‘Bayi Toplantısı’na uygun giyinmiş. Gri takımın içine siyah bir tişört giyerek klasik takımı sadeleştirmiş. Zaten kız güzel olunca ne giyse yakışanlardan…

HALA LİSELİ

Aleyna; lise yıllarını yeni bitirdi ama bu haliyle tam bir kolejli kız. Çok da güzel olmuş. Tam olması gerektiği gibi…

SİYAH BEYAZ ŞIKLIK

Linet; çantası dışında 4x4’lük diyebiliriz. Kalem etek, beyaz gömlek uyumu çok iyi. Düz fönlü saçları ve toprak tonlarındaki makyajıyla da ayrı bir hoş. Bir tek o beyaz detaylı çanta olmamış. Keşke düz siyah olsaymış.

<p>Bayram değil seyran değil, Atina  Belediye Başkanı Kostas Bakoyanni İmamoğlu'nu neden bu kadar sı

Atina, İmamoğlu'nu kullandı mı?

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi