• $32,4831
  • €34,6998
  • 2482.07
  • 9530.47
7 Nisan 2023 Cuma

Hindistan'da Hollywood Rüzgarı

Nita Mukesh Ambani Cultural Centre'da, The Impact of İndian dress and Textiles on the Fashionable Imagination sergi açılışına Hollywood güzelleri akın etti. Öyle güzel bir görsel şölen oldu ki, son zamanda gördüğümüz tüm davetlerdeki o kötü kostümlerden sonra gözlerimiz şenlendi. Gelin hep beraber kim ne giymiş bakalım.

ZENDEYA: Rahul Mishra imzalı lacivert taşlarla süslenmiş, eteği el işlemeli sarı elbisesiyle kendi güzelliği birleşince davetin en güzel görünümlü kadını olmuştu.

PRIYANKA CHOPRA: Hintli güzel Amit Aggarwal atölyeden kendisi için hazırlanan özel kostümü gümüş iplikler kullanılarak, ipek üzerine altın bir elektro kaplama üzerine örtülmüş. Ve eşsiz bir malzemeden yapılmış mücevher tonlamalı kalıp gövdeyle yapılandırılmış 60 yıllık bir Sare eşlendirilmesiyle hazırlanmış.

PENELOPE CRUZ: Tozpembe kostümü modern izler taşısa da rengi, uçuş uçuş tüylerle süslenmiş kostümle tam bir masallar ülkesinde prenses gibi görünüyordu.

GİGİ HADİD: Abu Jani Sandeep Khosla imzalı altın rengi elbisesiyle davetin yıldızı oldu. Güney Hindistan tapınağı mücevherlerinden ilham alan ceket bluz, ince bir etek ve sarı örtüyle eşleştirilmiş. Kristaller ve payetlerle öne çıkarılan kostümün her biri kadın sanatkarlar tarafından tek tek ince bir işçilikle işlenmiş. Adeta bir şaheser gibi...

<p>Bakan Tekin: (Öğretmen atamaları) 'Değerlendirme yapacağız. Belli bir sayı yok'</p><p>(Sözleşmeli

Bakan Tekin'den öğretmen atamalarına ilişkin açıklama

Karadeniz'in peştamalını dünyaya tanıttı

Antalya'daki teleferik kazasının enkazı havadan görüntülendi: Facianın boyutu gözler önüne serildi

Sırrı ortaya çıktı: Makarna suyunu dökenler pişman oluyor!