• $16,9908
  • €17,4376
  • 965.135
  • 2371.25
8 Mayıs 2020 Cuma

Hâlâ Anneler Günü hediyenizi almadınız mı?

Bu yıl belki çoğumuz annemizi görmeden veya sarılıp, öpmeden bir Anneler Günü geçireceğiz ama sevgimizi göstermenin bin bir yolu var. Pazar günü için hâlâ hediye almadıysanız hemen bir çiçek siparişi verin derim. Özellikle bir saksı çiçeği ömür boyu hatıra kalacak en güzel hediyelerin başında olacaktır. Ya da bu dönemde en çok ihtiyaç duyulan kişisel bakım ürünleri. Güzel bir koku, deodorant seti gibi. Ama bütçem uygun diyenlerdesiniz güzel bir kolye ile taçlandırabilirsiniz.

Belki de bu dönem evde geçerken güzel bir kitap tercihiniz olabilir. Ya da güzel bir sabahlık, kahvesini yudumlarken giyebileceği. İlla pahalı hediyeler almadan da varlığınızı, sevginizi hissettirin yeter. Ona özel çekilmiş bir video bile eminim çok mutlu edecektir. Şimdiden tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

REKLAM KAMPANYASINA EVDEN ÇEKİM

Maison Valentino; 2020-21 sonbahar/kış koleksiyonunun reklam kampanyası için evden bir çalışma kararı almış. Naomi Campbell, Gwyneth Paltrow gibi model, oyuncu ve birçok sanatçı, evden ailelerinin Valentino kostümleriyle videoya eşlik edecekler. Proje çok önemli bir göreve de imza atacak ama belki dünyada ilk defa bir moda devi, profesyonel fotoğrafçılar ve stüdyo olmadan koleksiyonunu tanıtacak. Tabii ki bununla kalmayacak... Projeyle bir milyon euro yardımın salgının gelecek zamanlarda ihtiyaç duyulacak tıbbı araç, gereç gibi malzemelere ayrılması planlanıyor. Kampanyanın adı #ValentinoEmpathy olarak adlandırıldı.

2020’NİN EN GÜZEL ANNE ADAYI

Gigi Haddid ve Zayn Malik çiftinin bebekleri olacağı haberi tüm dünya basınında baş sayfalarda yerini aldı. Çiftin bir küs bir barışık uzun yıllardır devam ettirdiği ilişki bebek ile birlikte netleşti aslında. Hadid, “Açıkçası kendi şartlarımızla açıklamayı dilerdik, ancak herkesin iyi dilekleri için çok heyecanlı, mutlu ve minnettarız” şeklinde açıklamasında bulundu. Haddid kardeşlerin en güzeli Gigi... Doğacak bebeğinde şimdiden çok popüler olacağı belli.

ADELE’İN 45 KİLOLUK BÜYÜK DEĞİŞİMİ

45 kilo dile kolay ve büyük değişim. Tabii ki tüm gardırobu yenilendi.

Eski hali mi yeni hali mi derseniz en az 10 yaş gençleşmiş bir kadın sağdaki fotoğrafta. Ama o güzel yüzü maalesef eskisi gibi değil. Taş bebek görüntüsü gitmiş ama zayıf hali kesinlikle daha sağlıklı. Bu değişimin ardından tarzı da yenilendi. 40 yaş üstü elbiseler yerine genç, modern bir kadın görüyoruz artık. Gardırobuna servet harcayacak olsa da buna değe görünüyor.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı