• $8,6503
  • €10,1644
  • 493.657
  • 1407.46
7 Şubat 2020 Cuma

Haftanın enleri

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay

ZİRVEDE İKİ LATİN GÜZEL

Bu hafta Jennifer Lopez ve Shakira, Super Bowl spor etkinliğinde tüm dünyaya hem görsel hem de müzik ve dans ziyafeti yaptı resmen. Sizin favoriniz kim bilmem ama 50 yaşındaki J. Lo tam bir star olduğunu gösterdi. Shakira da onun kız kardeşi olmak için doğru yolda. Kostümler, saç, makyaj hepsi şova ışık katmış.

BAFTA ÖDÜL TÖRENİNDEKİ ŞIK VE RÜKÜŞLER

İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi BAFTA ödül gecesinde yıldızlar geçidi yaşandı adeta. Bu dörtlüden sadece tek isim şık olmuştu o da Charlize Theron… Dior elbise tercihi o kadar güzel bir renk ve model olmuş ki şüphesiz gecenin en güzel ismi oldu.

Scarlett Johansson gecenin en rüküşlerinden diyebilirim. ‘Versace elbise kötü olur mu?’ işte örneği. Açıkçası renk dışında güzel hiçbir detay yok. Gereksiz bir dekolte o da yetmemiş yırtmaç ve tüyler eklenmiş elbiseye…

Renee Zelweger de toz pembe Prada elbisesiyle çok demode. Yaka detayı bile elbiseyi kurtarmamış.

Kate Middleton, yıllar önce giydiği Alexander Mc Queen elbisesiyle yine prenses havasıyla gecedekilere fark attı. Kıyafetinden çok eski bir elbisesini giymesi konuşuldu.

GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE BİR DERİ BİR KEMİK KALDI

Aslı Enver; sade ve şık ama detaylarında hatalar var. İlk olarak ayakkabısı yanlış tercih olmuş. Keşke açık tek bant bir ayakkabı giyseymiş… Saçlarını toplayıp, sadece perçem görseydik eminim daha hoş görünecekti. Bu arada Aslı öyle zayıflamış ve hoş görünüyor ki ne ara bu kadar zayıfladı. Bravo.

75’LİK ASALET

75 yaşında bu güzellik Nebahat Çehre. Siyahlar içinde ne giymiş derseniz; bir pantolon, bir kazak ve kaban. Bu kombinini ise bir zincir kolyeyle tamamlayarak tarzına bambaşka bir hava katmış. Kaç kadın ne giyse böyle asil ve şık durabilir ki?

SÜPER KOMBİN

Çağla Şıkel, zaten giydiğini güzel taşır. O da siyah tercih etmiş ama o plise mini eteğin üzerine giydiği ceket, harika bir kombin olmuş. Saçlar, makyaj, aksesuvar baştan ayağa şık.

ÜZERİNDE SADECE KUMAŞ VAR

Burcu Esmersoy’un en kötü hallerinden biri. Üzerine kumaş dolamış çıkmış gibi. Rengi de beyaz olsa çarşaf diyeceğiz neredeyse.

<a href='https://www.aksam.com.tr/aksam-tv/teknoloji/teknofest-2021-dunyada-esi-benzeri-olmayan-orga

Gençler TeknoFest'e yoğun ilgi gösterdi

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi