• $9,2872
  • €10,7607
  • 526.93
  • 1409.56
29 Kasım 2019 Cuma

Gördük ki en iyi oyuncu, kaslarını göstererek olunmuyor!

Haluk Bilginer; Uluslararası Emmy Ödüllerinde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alırken aynı zamanda çok şık ve en karizma erkek ödülünü de aldı kesinlikle. Siyah smokini, beyaz saçları ve sakallı halleriyle daha karizma görünemezdi. Bu ödülde gösterdi ki en iyi erkek oyuncu, kaslarını göstere göstere, vücut şov yaparak olunmuyor. En iyi olmak için gerçekten iyi bir oyuncu olmak gerekiyor.

SERVET DEĞERİNDEKİ EN MİNİK ÇANTA

American Music Awards gecesinin en konuşulan ve en rüküş ismi Lizzo oldu. Konuşulmasının sebebi elinde taşıdığı mikro Valentino çanta oldu. Bu cüzdan servet değerinde ve sadece 3 adet üretilmiş. Lizzo bu mikro çantayla gecenin tüm güzel kadınlarını gölgede bıraktı. İçine hiçbir şey sığmayacak olan bu çanta Lizzo’nun elinde neredeyse kaybolmuştu. Lizzo da çanta da dikkat etmek için doğru ellerde buluşmuşlar.

ELBİSE DAR GELMİŞ

Selena Gomez; 2019 American Music Awards gecesine Versace neon yeşil renkte mini ve straplez elbisesiyle katıldı. Halbuki elbisenin rengi, modeli çok hoş ama o elbise bir beden küçük olmuş gibi. Dekolte ve kol altları taşmış, gereksiz yere kendini olduğundan kilolu göstermiş. Güzelliğine diyecek sözümüz yok ama bu elbise dar gelmiş.

KİMONU MU SABAHLIK MI?

Rihanna olunca ne giysen oluyor tabii. Bu siyah saten kimonu mu, sabahlık mı bir şeye benzetemediğim Galliano tasarımı kostümü giymese de olur mu? Üzerinde aksesuvarı ve çantasından başka bir şey göremiyorum. Onları da takmasaymış sabahlıkla davete gelmiş olurdu zaten.

BU KIZ BİR AFET

Banu Zorlu, geçen akşam doğumgünü partisinde tam bir yıldız gibi parlıyordu. Modacısı Gülafer Ataş, öyle güzel bir elbise tasarlamış ki, tam da yılın modası silver ışıltılı taşlı bir party elbisesi. Bu kadar ışıltılı bir elbiseyi de düz fönlü saçları ve abartısız makyajıyla tamamlamış. Gözümüz koyu saçlarına iyice alıştı. Tam bir afet olmuştu.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi