• $32,8778
  • €35,3903
  • 2493.83
  • 10708.8
7 Haziran 2024 Cuma

Gömlek uzun - paça uzun… Ne bulduysa giymiş!

Atiye; siyah beyaz uyum dışında bu farklı yaratmaya çalıştığı tarzı ile hiç olmamış. Bu parçalı uzun gömlek yetmezmiş gibi onun altına da İspanyol paça pantolon giymiş gömleğin üzerine de büstiyeri alınca tarz olmaya çalışıp ne bulduysa giymiş modası olmuş ancak!

AYBÜKE PUSAT DA NASILSA GÖMLEK UZUN DEMİŞ GİYİNMEDEN ÇIKMIŞ!

Aybüke Pusat, kendine yakışan renkleri bulmuş ama işte diğer kısmı unutmuş. Bikini üzeri etek üzerine de yerleri süpüren gömlek giyerek o da maalesef sınıfta kaldı. Bu haftanın ikinci rüküşü diyebiliriz.

SİYAH KURTARICI OLMUŞ

Ayça Ayşin Turan, güzelliği ve siyah renk sayesinde idare eder. Büstiyer ve o etek mini olsaymış keşke. O file ve fırfır detay olmasa şık bile olabilirdi.

KLASİK VE SIRADAN BİR KIRMIZI

Sinem Kobal; son dönemde bizi şaşırtıyordu tarzı ile ama bu kez klasik bir kırmızı straplez elbiseyle sıradan görünüyor.

İLK DEFA OLMAMIŞ

Tuba Büyüküstün ne giyse olur ne yapsa yakışır ama bu lacivert elbise sıradan bir düğün elbisesi bile olmaz. Yine de kıyamıyoruz ve Tuba giyerse olur diyoruz.

BARBIE MODASI GEÇTİ

Zeynep Bastık; toz pembe beli tül detaylı ve eldivenli tarzıyla maalesef sınıfta kalanlardan. Barbie modası geçti umarız da bir daha gelmez!

<p>19 yaşındaki Arda Güler, Avrupa Şampiyonası tarihinde gol  atan en genç oyuncu oldu.</span><br></

Tahtın yeni sahibi Arda Güler!

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''