• $32,4113
  • €34,578
  • 2447.2
  • 9783.03
11 Şubat 2022 Cuma

Giyinmeyi öğrenecekler ya da ders alacaklar

Bizim popstarlarımızdan bazıları son dönemde öyle sahne kostümleriyle sahneye çıkıyorlar ki-ki buna giyinmek değil soyunmak demek daha doğru- ne göze, ne de sahne sanatına hitap ediyorlar. Açıkçası durum gün geçtikçe daha vahim bir hal alıyor. Ortada bir tasarım yok,modaya dair hiç bir şey yok. Kendilerince bu bir şov ve sahne her şeyi kaldırır ve dünyada bir çok örneği varmış. Evet! dünyada çok örnek var. Başta Jennifer Lopez bu işi en iyi yapanların başında. Sahne kostümleri, dansları, dansçıları. Jennifer da nasıl her şey kalite duruyor değil mi? Halbuki mayoyla da çıktığında giydiği çoraplarıyla mayo değil de nasıl güzel bir kostüm görüyoruz değil mi ? Jlo, o kostümleri giymek için spor salonundan çıkmıyor. O yüzden et değil kas görüyoruz o giydiğinde. O yüzden ne giyse olay oluyor. Anlayacağınız sizin ki şov değil, dünya starlarını örnek almak değil. Siz çıplaklıkla, modern olmayı karıştırıyorsunuz. Ya birileri sizin adınıza dünya starlarını takip edip, kostümlerinize çeki düzen versin ya da siz gidin bir ders alın.

DERGİ ÇEKİMİ DIŞINDA GİYMEYİNİZ

Berfu-Eser Yenenler çifti bir dergi çekimine özel giyinip kuşanmışlar. Buraya kadar her şey normal. Dergi bir konsept belirlemiş belli ki ve çok şık bir kadın erkek de yaratabilirlerdi ama tercih başka yönde olmuş. Kötü mü olmuş? Hayır. Farklı, değişik parçalar ile dikkat çekici. Stil sahibi olmasalar da dergi için tamamız ama zaten dergi dışında kim böyle giyinir çıkar değil mi?

ALEYNA EN AZINDAN YAŞINA UYGUN GİYİNİYOR

Aleyna Tilki, Uludağ konserine siyah pileli eteği, beyaz gömleğiyle kolejli kız kostümü giyerek çıktı. Ablalarına bakınca hem yaşına hem de sahneye uygun giyiniyor en azından hem de yakışıyor giydiği...

<p> İsrail, yıllardır abluka altında tuttuğu Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını 191 gündür sürdür

Katil İsrail Gazze'ye saldırmaya devam ediyor

Piknikçiler Dicle Nehri kıyısını çöplüğe çevirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2024)

Filistinliler Gazze'nin kuzeyine dönüyor!