• $13,5787
  • €15,3757
  • 778.43
  • 1950.61
4 Ekim 2019 Cuma

Eski kankaların gelinlikleri

Demet Şener ve Ebru Şallı bu sene tekrar nikah masasına oturarak aynı kaderi paylaştılar. Gelinlikleri aynı olmasa da ilk bakışta tarz olarak aynı… Hele ki; saç, duvak, makyaj neredeyse aynı. Gelinliklerindeki tek fark Ebru Şallı’nın üst kısımdaki dantel detayı.

Hangisi daha güzel olmuş derseniz ikisi de kusursuz görünüyor. Aslında 2. kez nikah masasına oturacaklar için de çok hoş iki gelinlik modeli diyebiliriz. Abartıdan uzak ama sade ve şık…

KÜÇÜK KADIN “ KÜÇÜK PRENSES” OLMUŞ

Küçük Kadınlar dizisinden hatırladığımız oyuncu Fulya Zenginer’in gelinliği siz nasıl buldunuz bilemiyorum ama resimlerde tam anlamıyla prenses gibi görünüyor. Çok romantik bir gelinlik tercihi olmuş. Straplez gelinlik ilk bakışta dekolte kısmı boş görünse de kol detayları o açığı kapatmış. Küt saçlarını düz fön ile çok sade bırakmış ama saç aksesuarları ve duvak biraz da olsa o sadeliği örtmüş. After party elbisesi de tam bir küçük kız elbisesi.

POPSTAR ALATURKA “GÜLŞEN”

Gülşen; bu kez elbisesiyle şaşırttı bizi. Giyim tarzı, sahne kostümleri hep cesur ve farklı gerçi ama bu en cesur tercihlerinden biri olmuş kesinlikle. O kadar iyi bir fiziğe sahip ki, sadece hoş olmuş denilebilir. Ne fazlası, ne eksiği... O yüzden bu alaturka kostüm bile avam durmamış üzerinde. Tam bir pop star alaturka kostüm:)

ÖNEMLİ MODA HİLELERİ

• Daha uzun ve ince görünmek istiyorsanız İspanyol paça ve yüksek bel pantolonlar ilk tercihiniz olmalı.

•Siyah ve tüm koyu renkler kusurlarınızı gizlemekte ve sizi daha ince göstermekte en uygun renk tonlarıdır.

•Ayaklarınızın daha küçük ve zarif görünmesi için mutlaka yuvarlak burun tercih etmelisiniz. Sivri burun ayakkabılar hem büyük hem da kaba bir görüntü verir.

• Eğer kısa boylu iseniz mutlaka küçük boy çantalar tercih etmelisiniz. Büyük el çantaları sizi olduğunuzdan daha kısa gösterir.

•Boyuna çizgili kıyafetler her zaman olduğundan daha ince ve uzun görünmenizi sağlar.

• Basen bölgenizdeki problemleri gizlemek için her zaman kloş etekler ve bol pantolonlar tercih edin.

• Belinize takacağınız kalın tokalı kemerler beliniz daha ince görünmesini sağlar.

RESİMDEKİ ÜNLÜ RAP ŞARKICISI KİM?

Hemen söyleyelim bu resim gerçek. Resimdeki ünlüde ünlü rap şarkıcısı Cardi B. Paris Moda Haftası’nda şimdiye kadar çok ilginç tasarımlar gördük ama bu en ilginçlerin başında yer alır. Cardi B, İngiliz Tasarımcı Richard Quinn imzalı yeşil, beyaz ve mavi renk kombininden oluşan bir kıyafet giyerek Eiffel Kulesi’nin önünde poz verdi. İlk bakışta herkes bu elini, yüzünü, gözünü kapayan ünlü kim diye merak etti ve gördüğünüz gibi tasarım gerekli ilgiyi görmüş oldu.

<p class='MsoNormal'>Peki, bu karar neden önemliydi? Akşam Gazetesi Yazarı  Oğuzhan Bilgin tüm merak

Artık her yerde 'Türkiye'

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri