• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
6 Aralık 2019 Cuma

Elle Style Awards 2019'da ödüller sahiplerini buldu

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay
YAZARIN SAYFASI

ELLE STYLE AWARDS 2019’DA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

BİZDE GECENİN EN DİKKAT ÇEKEN GÜZELLERİNİ SEÇTİK

Gecede aklınıza gelen herkes vardı. Oldukça görkemli bir gece oldu. Kadınlar da şıklık yarışına girdiler. 19 farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu.

AYBÜKE PUSAT

ELBİSE DÜŞTÜ, DÜŞECEK!

Aybüke Pusat, Raisa&Vanessa elbise tercih etmiş. Boy, pos, endam, güzellik tamam da bu kadar dekolte fazla sanki. Bacak dekoltesini anladık da o kadar derin göğüs ve omuz dekoltesi çok fazla. Elbise üzerinden düştü, düşecek gibi her an durmuş.

SERENAY SARIKAYA

STANDARTLARI ZORLAMIŞ

Serenay; yine çok farklı, çok güzel. Alt tarafı siyah şort, crop ve ceket giymiş değil mi? Ama yine standartları zorlamış, üst seviyede. İlk defa ağır bir göz makyajı yapmış, farklı geldi. Doğal makyajlı halleri çok daha iyi…

EZGİ MOLA

10 ÜZERİNDEN 10 PUAN

Ezgi Mola; güzellik abidesi olmuş. Siyah tek omuz kadife elbisesine bayıldım ama o saç, makyaj, duruş işte budur dedirtiyor. Gün geçtikçe daha da güzelleşiyor. Puanlayacaksak 10 üzerinden 10 kesinlikle. Gecenin en asil kadını.

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE

KEMER EKSTRA OLMUŞ

Hazal Filiz Küçükköse, siyahların kadını. Çok da güzel taşıyor giydiği her kostümü. Siyah tüy detaylı straplez elbisesi de hoş ama o büyük tokalı kemer fazla olmuş. Zaten üzerinde tüyler var ekstra bir aksesuvar göze batıyor.

MELİSA ŞENOLSUN

ÇORAP REKLAMI ALIR BU HALİYLE

Melisa’da kadife mini elbise giymiş ve bu kez hoş olmuş. Ama elbiseden çok puantiyeli çorapları gözümüzü aldı. Keşke o çorap yerine file çorap tercih etseymiş. Mayyaj idare eder de o sallantılı küpeler olmamış.

ŞEYMA SUBASI

MAVİ MELEK

Şeyma Subaşını her gün spor kıyafetler ile gördüğümüzden bu halini özlemişiz. Baştan ayağa bebe mavisi taşlarla süslendirilmiş mini elbisesi, taşlı ayakkabıları, ceketi, derli toplu saçı, çok şık tam bir melek gibi olmuş.

<p>Başkan Erdoğan Ayasofya Camii'nin ibadete açılışını sosyal medya hesabından video ile kutladı. Er

Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya'nın Dirilişi' paylaşımı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?