• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
10 Kasım 2023 Cuma

Ebru Şahin giyince olmuş

Ebru Şahin, ne zaman bir davete katılsa hem çok sade hem de şık görünmeyi başarıyor. Üzerine giydiği hiçbir şey basit görünmüyor. Bu da bir aura meselesi yüzde yüz... O yüzden üzerindeki elbiseye bayılmasak ta Ebru giyince oluyor.

BARBIE HADİSE

Hadise; eski tarzına geri dönmeye başladı. Mini kloş elbiseler ona yakışıyor. Bu pembe mini elbiseyle de Barbie akımına gönderme yapılmış. Hadise şov kadını ve sahne için bu kostüm ve tarz zaten tamamdır.

KARAGÜL

Şükran Ovalı, bu hafta evinde balkon pozları ve ev çekimlerinden paylaştığı fotoğraflar ile gündemde. Bu da onlardan biri. Siyah her zaman zarif ve şık zaten Şükran Ovalı'da düzgün fiziği ile güzel görünüyor ama biraz fazla zayıflamış bu dönem sanki!

BİRCE AKALAY YENİ STİLİ

Birce Akalay, gri parlak ince askılı elbisesi ve bantlı ayakkabıları ile karşımızda. Ama dikkat çeken dövmeleri ve yeni kakül kesim saçları. Bu saç ve kırmızı ruj çok yakışmış.

SERENAY'IN KIRMIZI GÜLLERİ

İşte Serenay, farkı sıradan bir modeli bile davette giyip farklılaştırabiliyor. Kırmızı gül baskılarla hazırlanmış yırtmaçlı elbise normalde davette bile giyinilmeli tercih edilemez.

ASALET

Başak Dizer, katıldığı davette siyah straplez elbisesiyle aksesuara bile gerek kalmadan siyah inci gibi asil ve şık görünüyor.

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından Bursa'da rüzgar etkisini göstermeye devam e

Bursa'da etkili rüzgar vatandaşlara zor anlar yaşattı

Filistinlilerin kefenleri Beyaz Saray önünde

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi