• $31,1214
  • €33,8209
  • 2033.47
  • 9384.67
29 Ekim 2021 Cuma

Dünyanın en güzel kadını unvanını kimseye kaptırmadı!

Angelina Jolie, 'Eternals' filminin tanıtımı için kırmızı halıda yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Versace metalik straplez elbisesi içinde neden hala dünyanın en güzel kadını ünvanını kimselere kaptırmadığını da ispatladı. Gerçekten öyle iyi bir askı ki en iyi model giyse ancak bu kadar olurdu.

80'Lİ KEN & 90'LI BARBIE DOĞRU SEÇİM Mİ?

Ryan Gosling, Margot Robbie'nin başrolünde olduğu 'Barbie' filminde Ken karakterini canlandıracak. Margot Robbie evet çok güzel bir kadın ama siz nasıl buldunuz yeni Barbie ve Ken'i? 31 ve 40 yaşında iki çift. Sanki bu rol için daha genç kişiler bulunamaz mıydı?

PAUL WALKER YENİDEN ANILDI

Amerikalı ünlü aktör Paul Walker'ın kızı Meadow Walker'ın evlenmesiyle birlikte unutulmaz oyuncu bir kez daha hayranları tarafından anıldı ve duygulandırdı. Vin Diesel'le birlikte başrolünde oynadığı The Fast and the Furious (Hızlı ve Öfkeli) filmiyle dostlukları zaten biliniyordu ama düğün gösterdi ki Vin Diesel gerçek bir dost. Ölümünden sonra Meadow'a babalık da eden aktör, düğün günüde manevi kızının yanında yerini alarak vefalı dost olarak herkesi duygulandırdı.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Türkiye'nin yerli savaş uçağı! KAAN ''görünmez'' olacak!

Atık lastikler geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılıyor

Türkiye büyüklüğünde buz eridi! Antarktika'daki Türk Bilim İnsanlarından yeni rapor