• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
9 Şubat 2024 Cuma

Dünya yıldızları kostümleriyle Grammy Ödülleri'ne damga vurdu

66 yıllık Grammy Ödülleri, 4 Şubat'ta The Recording Academy üyeleri tarafından seçilen 1 Ekim 2022'den 15 Eylül 2023'e kadar en iyi kayıtları, besteleri ve sanatçıları onurlandırdı.

Geceye dünya yıldızları kostümleriyle damga vurdu. Gelin kim ne giymiş, kim şık kim rüküş birlikte bakalım!

14 BİN ALTIN ÇENGELLİ İĞNE İLE ELBİSE

Miley Cyrus; geceye 14 Bin altın çengelli iğne ve tek tek seçilmiş özel Fransız boncuklarıyla süslenmiş 675 saat de hazırlanmış 'Maison Margiela' tasarım elbiseyle katıldı. Açıkçası altın olması dışında ne özel bir tasarım ne de saç makyaj olmuş dedirtmedi.

CEPSİZ ELBİSE

Dua Lipa; geceye baştan ayağa silver uzun 'Courreges' elbisesiyle katıldı. Uzun ama cep detayı yerine teni kullanılan elbise için bu hata olmuş. Sadece dekolte detayı yeterli olurdu.

KOLAYA KAÇMIŞ

Taylor Swift; çok hoş görünüyor ama beyaz kuyruklu bir elbise ve siyah eldivenlerle kim giyse bir de fiziği biraz düzgünse gecenin yıldızı olacak bir 'Schiaparelli' tasarımı giymiş. Bu yüzden kolaya kaçmış!

ERKEK KOLEKSİYONU BEYONCE EMANET

Beyonce; ödül törenine Louis Vuitton erkek sonbahar-kış 2024 koleksiyonuna ait özel bir tasarımla katıldı. Kovboy şapkasıyla kombini tamamlayan Beyonce yine farklı yine iyi görünüyor.

REKLAMIN BÖYLESİ!

Doja Cat; bir Türk tasarımcı Dilara Fındıkoğlu'nun tasarımını giyerek geceye damgasını vuran isim oldu. Tasarımcının ad-soyadını alnına yazarak hem şaşırttı hem de güzel bir reklam yaptı. Başarılı iş çünkü elbiseden çok alnındaki yazı konuşuldu.

<p>Denizli'deki suç örgütü operasyonunda yakalanan 21 şüpheliden 17'si tutuklandı. </p><p>İl Emniyet

Suç örgütüne yönelik operasyon: 17 kişi tutuklandı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi