• $13,4772
  • €15,2826
  • 798.252
  • 1910.29
3 Aralık 2021 Cuma

Dubai style Tuba'nın 5 sene önceki hali bile fark atmış!

Dubai Uluslararası Film Festivali'nde her yıl bizim güzellerimiz, kırmızı halıda boy gösteriyor. Bu yıl da Neslihan Atagül vardı. Özgür Masur tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti ama Neslihan için bu kostüm çok ağır olmuş. Zaten elbise oldukça ışıltılı bir de başına taktığı o taç ve küpelerle yaşından büyük göstermiş. Arşivlere geri dönünce 2016'da Tuba Büyüküstün'ün aynı ödül törenin de aynı modacıya ait tasarımı göz kamaştırıyor. Tuba Büyüküstün açıkçası fark atmış Neslihan Atagül'e.

HÜLYA AVŞAR YENİ NESİL İLE KIYASLANAMAZ

YANİ ŞAMPİYON BELLİ!

Kesinlikle böyle düşünüyorum. Zamanında İMBD'nin anketinde yüz güzeli seçilen Hülya Avşar'ı şimdi aynı listede olan Hande Erçel ile kıyaslama yapıyorlar. Hande kötü mü asla ama bir Hülya Avşar ile çoğu yeni nesil oyuncuyu kıyaslama yapmak yanlış. Bu genç kızların hemen hemen hepsinde ufak tefek de olsa estetik müdahaleler var. Hiç biri doğal değil. Sıfır makyaj görmek mümkün değilken zaten Hülya'nın gençlik fotoğrafı bu tartışmayı kapatıyor. Yani Şampiyon belli.

ONLARIN YAŞINA GELDİKLERİNDE GÖRELİM HALA GÜZELLER Mİ?

Sibel Can ve Hülya Avşar belki model ölçülerinde değiller ama onlar döneminin de bugünün de en hoş kadınları. Ne burun estetikleri, ne yüz germeleri olmadan ufak tefek dokunuşlarla yaşının güzelleri. Şimdiki o tek tip güzellik algısına inat hala iyiler. Hepsinde aynı kaş ,aynı burun, aynı dudak, aynı saç. Belki 10 sene sonra, estetikten bugün ki yüzlerini bile tanıyamayacağız !

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor