• $32,3607
  • €34,4602
  • 2438.65
  • 9814.19
27 Kasım 2020 Cuma

Doğum günü güzel bir olaya vesile oldu

Hande Erçel; 24 Kasım’daki doğum günü için öyle anlamlı bir konuya ön ayak oldu ki, buradan hem güzel yaşlar diliyorum hem de kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunmasına vesile olduğu için tebrik ediyorum. Hande annesini de maalesef ki bu hastalıktan kaybetmişti gecen yıl. Tam da bu yüzden Kansersiz Yaşam Derneği ile aynı acıları paylaşan çocuk ve ailelere destek olmaya devam ediyor. Onun vesilesi ile gönlünden ufak büyük bir bağışta bulunmak isteyen herkes için daha anlamlı bir hediye olamaz. Bravo Hande Erçel.

SATIŞLARI PATLATAN KIVANÇ TATLITUĞ SOKAK STİLİ

Kıvanç Tatlıtuğ, şu kazağı giymeseydi, kim gider de bu kazağa 5 bin TL verirdi, tartışılır. Polo Ralp Lauren marka 5 bin TL değerindeki kazak, satış rekoru kırmış. İşte Kıvanç bu yüzden kendi başına çok büyük bir marka. Ne giyse yakışıyor ve taşıyor. Adam en salaş sokak hali ile bile podyumda yürür gibi.

BU DA YOK SATMAYAN KAZAK OLSA GEREK

Çağrı Atakan da Nişantaşı’nda sokak stili ve özellikle kazağı ile dikkat çeken ünlüler arasında bu hafta. ‘Üşümüyor musunuz?’ sorusuna, kazak sayesinde mont kullanmaya gerek duymadığını söylemiş. Keşke mont giyseymiş değil mi? Ama dikkat çekmek için güzel stil. Koronadan beri herkes bir garip giyinmeye başladı sanki…

GERÇEKTEN GİYİNMEYİ UNUTTU!

Beren Saat o kadar uzun zamandır bu tarz rahat kıyafetler tercih ediyor ki, neredeyse biz onu şık görmemeye alıştık artık. Güzelliği tamam ama tarz olarak iyice bıraktı bu işleri nedense. Ara sıra hiç değilse farklı görsek de şaşırtsa bizi… Gerçekten iyi giyinmeyi unuttu o da. 

<p>Anadolu Yayıncılar Federasyonu (AYF) Başkanı Sinan Burhan, Filistin'de bugüne kadar 140 gazetecin

Sultanahmet Meydanı'nda Gazze'de öldürülen gazeteciler anılacak

Antalya'da teleferikte mahsur kalanları kurtarma çalışmaları devam ediyor

İstanbul'da insan trafiği!

Hasankeyf'te bayram tatili yoğunluğu