• $32,6422
  • €34,9074
  • 2430.87
  • 10563.2
2 Eylül 2022 Cuma

Demet Özdemir gelinlik şov

Öncelikle Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftine mutluluklar dileyelim. Tüm hafta herkes gelinlikleri eleştirdi, beğenen oldu,beğenmeyen oldu ve Demet de gelinlik tercihlerini yaparken bunların hepsini göze alarak seçti. Aslında dünyanın en güzel gelinliğinide giyse bu düğünün her şeyi mercek altına alınacaktı. Öyle de oldu. Demet 3 gelinlik giydi.

1.gelinlik : Museum of Fine Clothing

Straplez ve arkası tüy kuyruklu model. Demet çok iyi fotoğraf verdiği için ilk bakışta dergi kapak fotoğrafı gibi güzel görseller versede, ilk gelinlik için hayal kırıklığı yarattı. Özellikle gelinliğin delikli kumaşı sosyal medyada o kadar çok şeye benzetildi ki halı kaydırmazı bile dendi.

2.gelinlik : Nihan Peker imzalı straplez ve kloş model. Demet burada keşke ilk gelinliği giymeseydi dedirtti. O kadar zarif ve sade bir model ki, saç ve makyajı özellikle saç kurdelasıyla tam bir prenses olmuştu.

3.gelinlik : Alexander McQueen imzalı tül ve taş detaylı after party elbisesi 70 bin TL değerinde. After parti için uygun ama saç aksesuvarı çok fazla olmuş bu elbise için.

NOT: Özellikle her gelinlik için makyaj ve saçta gösterilen özeni tebrik etmek lazım.

DİDEM GERDANERLİ NİKAH TARZI

Didem Gerdanelli, herzaman sıradışı ve tarzdır. Son zamanlarda gördüğüm en tarz gelin ve damat diyebilirim. Siyah beyazın uyumuda diyebiliriz. Beyaz mini elbiseyi siyah kuşak ve siyah bantlı ayakkabılarla tamamlanmış. Saç tokası ve sade makyajıyla adeta moda çekiminde gibiler. Çiftin uyumu harika. Sonsuz mutluluklar.

KINA GECESİNE BUNU GİYEN DÜĞÜNDE NE GİYER?

Bu hafta kına ve düğün haftası oldu. Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çifti de kına gecesi için hazırlanmışlar. İlk bakışta elbise uçuş uçuş, sade bir gelinliği anımsatsada kına gecesi için hazırlanmış. Kına da bu elbiseyi giyen düğünde muhtemelen ya çok sade bir gelinlik seçecek ya da en abartılı gelinliği. Merakla bekliyoruz.

<p>Sarıyer'deki Memduh Paşa Yalısı soygunuyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Peki

Film gibi yalı soygununun yeni görüntüleri ortaya çıktı!

20 milyonu aşkın öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi

Dünyanın en büyük helikopter filosuna sahip ülkeleri! Türkiye'nin yükselişi devam ediyor

Samsun'da bir plastik fabrikasında yangın çıktı! İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sürüyor