• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
18 Haziran 2021 Cuma

Çok güzel hareket değil mi?

KENDİ MARKA OLAN BİRİNİN, REKLAMA İHTİYACI MI OLUR !

Ne güzel bir mesaj ama SU için.

Bir sporcu düşünün, ana sponsorun içeceğini basın toplantısında kaldırıp, yerine su için diyebiliyor. İşte Ronaldo bu yüzden futbol camiasının da magazin basınının da en büyük isimlerinin başında. Reklam yapmaya ihtiyacı mı var asla. Bu hareketi yapabilecek kaç oyuncu var. Kendi marka olmuş biri zaten. Sosyal ve toplumsal olaylar da birey olarak elinden geleni yapan kaç ünlü var ki? O yüzden bu hareketin altında çok sebep vardır eminim.

DEMODE SAKLANMA YÖNTEMİ

BU YÖNTEM ÇOK ESKİDİ

Irina Shayk ve Kanye West tatil dönüşü paparazzilere yakalanmamak için yüzlerini kapatarak tanınmayacaklarını düşünmüşler ama böyle daha da dikkat çekip tüm dünya basınına haber oldular. Bunu yapan ünlüleri anlamak mümkün değil. Şu halde kim olsa çekilir bu neden saklanıyor diye. Bu artık çok demode ve eskide kaldı.

SONUNDA DOĞAL GÜZEL GÖRDÜK

Artık o kadar sıkıldık ki, sosyal medyadaki şoplu güzellerden. Herkes pürüzsüz ciltler, başka gözler ,başka yüzlerle kendini şekilden şekile sokuyor. Doğal ünlü yok neredeyse. Ama Melis Sezen son dönemin hem oyunculuğu hem de doğallığıyla göz dolduran güzellerinden. Dünyaca ünlü Fransız fotoğrafçı David Bellemere'ye çok özel pozlar veren güzele, çekimlerde makyaj kullanılmadı. Öyle güzel, öyle doğal ki, işte normal olan.

<p>Türk SİHA'ları her geçen gün  dünyadan daha fazla ilgi görüyor. Güney Asya'dan Orta Asya'ya, Kafk

Etiyopya Türk SİHA'sına talip

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'na katılarak konuşma yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ekim 2021)

Kumanda görünümlü tabanca, polisi yaraladı