• $32,5918
  • €34,7841
  • 2505.23
  • 9693.46
2 Nisan 2021 Cuma

Çirkin ve kilolusun! Podyum dünyasındaki mobbing'leri anlatan kadın

İngiliz manken Karen Elson, kendisinin yıllarca nasıl mobbinge uğradığını ve genç kızları sürekli diyete zorlanmanın genç modellerde madde bağımlılığına ve depresyona neden olduğunu da The Times gazetesinde anlatmış.

Hatta gelmiş, geçmiş en ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld tarafından sevgi sözcüğü olarak başka bir gezegenden gelen bir mutanta benzetildiğini açıkladı. Şimdi 42 yaşında olan model genç modellere akıl hocalığı yapıp, ders veriyormuş .

Ünlü bir model olduktan sonra bile diyet yapmaya zorlandığını söyleyen Karen Elson, bu baskının genç modellerde yeme bozukluğuna, akıl hastalığına, madde bağımlılığına ve depresyona yol açtığını söyledi. Elson para kazanmak isteyen mankenlik ajanslarının çok fazla manipülasyon yaptığını belirtirken, "Genç modeller de sektör dışında kalmamak için her şeye evet diyorlar. Başka şansları kalmıyor' diyerek bu durumu ifade etti.

O ışıltılı hayatın içinde tutunmak, göründüğü kadar kolay değil dünya moda devlerinin arasında demek ki !

RIHANNA FARKI

Rihanna market alışverişinde ama yine tarzını konuşturmuş. Tropikal gömleği, kot etek içinden gösterdiği pembe boxerı, örgülü saçları, maskesi bile kıyafete uygun kullanılmış. Ne yaparsa yapsın hoş görünen bir kadın o.

GELİNLİK DÜŞTÜ DÜŞECEK

Ozan Tufan ve Rojin Haspolat'ın nikah töreninden tabii ki gelini inceliyoruz. Güzel bir çift. Gelin tam bir esmer güzeli. Ama o gelinlik üzerinden düştü düşecek gibi. O beğenmiş ve giymiş ama ah o dekolte hiç bir geline olmuyor işte. Bu da olmadığının en güzel örneklerinden biri...

<p>Bir kurabiye fiyatının 110 TL olmasına isyan eden de var, bir bardak çaya 90 TL ödeyen de, orta b

KURABİYE 110 TL OLUR MU?

Tokat'ta kırılmanın olduğu fay hattı görüntülendi

Ejder meyvesinin faydaları nelerdir? Nasıl tüketilmeli?

Filistinliler kıtlıkla sınanıyor!