• $13,5787
  • €15,3757
  • 778.43
  • 1950.61
29 Mayıs 2020 Cuma

Buse Terim'den kapak fotoğraflar

Buse Terim öyle bir yenilendi ki, bambaşka biri olarak karşımıza çıktı. Kilolar gitti, incecik genç bir kız oldu. Kim der, iki çocuk annesi diye. Zamanında kiloları yüzünden çok eleştirilen Buse Terim, adeta kapak yaptı, onu eleştirenlere bu fotoğraflarla. Kilolar verilince tarzı da değişen bu Buse’yi biz çok beğendik. Bravo demekten başka diyecek bir şey yok. Tüm kadınlara ilham olsun gerçekten.

2020 YAZ TAKILARI ve AKSESUVARLARI

Bu yaz takılar da elbiseler kadar göz doldurucu olacak. Henüz yazın başındayken takı kutunuza bir bakın ve eksiklerinizi tamamlayın derim.

KÜPELER: Büyük halka, asimetrik, uzun sallanan küpeler kulakları dolduracak. Tek bir takıyla günü kurtarabileceksiniz. Bu gösterişli küpeler taşlı, püsküllü, renkli, metalik, gold size daha iddialı bir görünüm kazandıracak kesin.

HALHAL: Her daim moda. Ayak bilekleriniz gold veya silver halhallar ile daha zarif ve şık.

BROŞ: Broşlarınızı, t-shirtlerinizde, gömleklerde, şallarda, çantalarda kombininizi hareketlendirmek için mutlaka kullanın.

KEMER: Rengarenk deri kemerler de etek veya elbise kombinlerinizin en önemli parçaları arasında olabilir.

ŞAPKA: Bu yaz şapkasız çıkılmaz. Hasır plaj ve kovboy şapkaları her türlü kombininize eşlik edecek.

MODA DEVLERİNİN YÜZDE 5 İLE 17 ARASI ZAM ARTIŞI

Moda devleri, pandemi sonrası maliyetlerin artmasının, ürünlerinin satış fiyatına yansıtacaklarını duyurdu. Channel, Louis Vuitton gibi lüks markalar şimdiden %5 ile 17 arasında yapılan zamları etiketlerine yansıtmaya başladılar bile. Bu moda sektöründe zarar etmemek amaçlı yapılan zamlar, bir satış politikası ama tüketici bu dönemde mağazaların kapısını çalmazsa da karlı olacak mı acaba ? Bunu da bize zaman gösterecek.

MASKELERİ YOK SATIYOR

Bu aile her şeyi kazanca dönüştürmeyi çok iyi biliyor. Tanesi 8 dolardan satışa sunulan maskeler, iç çamaşır markası Skims’in bünyesinde üretiliyor. Dikişşiz kumaşlarından üretilen maskelerle yeniden kullanılma garantisi veriyorlar. Ne kadar sağlıklı bilemiyorum ama taleplere bakılırsa yok satıyor. Şu an da sitede stoklar tükenmiş görünüyor bile.

<p> </p>

Mesut Özil - Vitor Pereira arasında soğuk savaş devam mı ediyor?

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri