• $32,5104
  • €34,9123
  • 2406.17
  • 10391.9
17 Mayıs 2024 Cuma

Bu ne güzellik

Meryem Uzerli, Cannes Film Festivali kırmızı halısına Maison Novague imzalı mozaik taşlarla süslenmiş, el yapımı türkuvaz tonlarının olduğu harika bir elbise ile katıldı. Açıkçası bu Meryem Hürrem havasından çıkmış ve çok hoş bir taze bulmuş bir Meryem.

BU ÇİFT ÇOK GÜZEL

Şükrü Özyıldız, Sibil Çetinkaya ile katıldığı festivalde en iyi görünüme sahip çiftlerin başındaydı. Hem çok yakıştılar hem de Sibil Çetinkaya'nın Hakan Yıldırım imzalı yeşil straplez elbisesi harika görünüyordu. Bu kadar iyi aksesuar ve güzel bir kadının buluşması ile elbisenin hakkını vermiştir.

PERİ KIZI PINAR

Pınar Deniz yüzü olduğu markanın Cannes Film Festivalindeki organizasyonun da tam bir peri kızı olmuştu. Üzerindeki derin dekolte hiç göze batmadan uçuş uçuş lila tonlu iki parçadan oluşan kostümü ve kusursuz makyajı ile büyüledi bence gören herkesi.

MODA İKONU OLDU

Sinem Kobal; son dönemde davetten davete koşuyor ve her seferinde farklı bir Sinem gösteriyor bize. Bu hafta davet tarzı dışında bu denim on demim tarzı ile çok iyi görünüyor. Oyuncu oldu, anne oldu şimdi de moda ikonu olma yolunda.

YİNE SERANAY FARKI

'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisinde Seranay Sarıkaya'nın kostümlerinin her biri o kadar iyi seçilmiş ki, zaten taşıyan kişi her giydiği ile kötü bir tarzı bile iyi yapabiliyor. Bu yüzden dizi ile birlikte Seranay'ın kostümleri de gündeme geldi. Aşırı iyi ve düşünülmüş bir tasarım ekibi var işin arkasında belli ki. Seranay Sarıkaya bu yazın modasını dizi ile belirledi diyebilirim.

<p>Erbil - Guyer yolu üzerindeki yakıt dağıtım işletmesi ve zift deposunun da yer aldığı rafineride

Erbil'de petrol rafinerisinde patlama! Alevler geceyi aydınlattı

4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişti | Sıralı tam liste

Ve beklenen transfer açıklandı! Dünya yıldızı sonunda imzayı attı

Yaprak Dökümü ile ünlenen oyuncu ters kelepçeyle gözaltına alındı