• $31,1216
  • €33,8271
  • 2033.47
  • 9368.6
15 Aralık 2023 Cuma

Birce Akalay yanında herkes sönük kaldı

Kuş Uçuşu dizisi ikinci sezon galasına Birce Akalay güzelliği ve şıklığıyla damga vurdu. Boy, pos, endam, o siyah dekolte tulum, saç ve makyaj bütünüyle gecenin en güzel kadınıydı.

TRENÇKOT İLE GALAYA GELMESEYDİN KEŞKE!

Miray Daner; hem renk, hem giydiği etek, tişört ve trençkot ile baştan ayağa yanlış tarz ve yanlış renk tercihiyle gecenin en rüküş ismi kesinlikle. O trençkotu çıkarsa en azından sade bir tarz tercih etmiş derdik rüküş yerine!

İREM SAK VE O ÇİZMELER!

İrem Sak; galaya güzel bir 3'lü etek, yelek ve ceket tercihi ile katılmış. Buraya kadar her şey okeydi ama o siyah diz altı çizmeler tüm kombini mahvetmiş. Giy bir stiletto gecenin ikinci şık kadını ol.

TARZI İLE SINIFTA KALDI!

Şifanur Gül'de gece de tarzı ile sınıfta kalanlardan. Bej bir pantolon, simli ayakkabı, kahverengi büstiyer, ama en kötüsü de o ceket. Ne bulursa renk uydu diye üzerine geçirip çıkmış.

HER DAİM STAR

İbrahim Çelikkol; Kuş Uçuşu galasına her ne kadar kadın oyuncuların aksine spor tarzı ile gelmiş olsa da ondaki star ışığı bambaşka. Bir kot bir deri ceket ile bu kadar farklı ve tarz duracak çok az jön var.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı açıldı... 15 gün ücretsiz olacak

Elazığ Palu'da maden ocağında göçük meydana geldi! 4 işçinin göçük altında kaldığı bildirildi

Türkiye'nin yerli savaş uçağı! KAAN ''görünmez'' olacak!