• $28,8894
  • €31,2637
  • 1875.8
  • 8057.42
28 Ocak 2022 Cuma

Bir yıldız daha kaydı

Hayatımızdan bir yıldız daha kaydı. Fatma Girik, Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından biriydi aynı zamanda. Hem usta bir oyuncu,hem büyük bir sanatçı aynı zamanda giyimi kuşamı ile de o dönemin en iyi giyinen ve giydiğini en iyi şekilde taşıyan kadınıydı. Doğal güzelliği, mavi gözleri, koyu renk saçlarıyla sıfır estetiksiz haliyle de farklıydı. Çok üzgünüz güzel kadın. Mekanın cennet olsun. İyi ki seni tanıdık, izledik.

YENİ GELİN ADAYI KOSTÜMÜ

Hadise, erkek arkadaşı Mehmet Dinçerler'in kız kardeşinin düğününe Tuvana Büyükçınar imzalı kırmızı elbisesiyle katıldı.Elbise Hadise'nin tarzından çok uzak olsa da, tam da aileye yeni giren gelin adayına uygun bir kostüm olmuş. Hadi bakalım tarzında daha nasıl değişimler göreceğiz.

BİR TEK BURCU BİRİCİK DOĞAL

İstanbul'a kar yağınca ünlü güzeller en güzel pozu vermek için hazırlanmışlar çok net. İçlerinde doğal, fotoşopsuz, makyajsız, atkısı ve beresi ile tek bir isim var. O da Burcu Biricik. Fahriye Evcen'in bu poz için nasıl hazırlandığı ortada. Neredeyse fotoşopsuz resmî yok. Hatice Şendil özellikle renk uyumuna da çok dikkat etmiş. Damla Yılmaz ise oldukça doğal bir üzerine gri siyah çizgili bir şal almış.

<p>İstanbul'da deprem riski bulunan binaların yıkımları sürüyor. Zeytinburnu'nda E-5 karayolu üzerin

İstanbul'un 33 yıllık E-5 manzarası değişiyor! 2 binanın yıkımı böyle görüntülendi

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı