• $16,9555
  • €17,3939
  • 961.809
  • 2371.25
4 Haziran 2021 Cuma

Ayşe Begüm Onbaşı tebrikler güzel kız

Ayşe Begüm Onbaşı, Aerobik Cimnastik Dünya şampiyonu oldu. Hem Türkiye adına hem de Türk kadının başarısını ve gücünü tüm dünyaya gösterip, bize böyle bir gurur yaşattığın için tebrik ederiz. Onu yetiştiren anne - babası ve öğretmenlerine de teşekkür ederiz. Ne mutlu yeni nesilin böyle başarılar ile anılması.

2021 HANDE ERÇEL'İN YILI OLDU

Nereye bakarsak karşımızda Hande Erçel. Kerem Bürsin ile dizi çekti. Reytingler kötüye de gitse pes etmedi. Hep dizi bir şekilde konuşuldu. Ardından Kerem Bürsin ile sevgili oldukları duyuldu. Bir giyim markasının yüzü oldu. Bir diş macunu firmasının reklam filminde oynadı. Dergilere kapak oldu. E daha ne olsun değil mi! Bu yıl yıldızı parlayan o oldu şüphesiz. Bu üzerindeki kombin de bu yazın trendleri arasında. Şu ana kadar bir çok ünlü- fenomen giydi. Yakışmış mı, evet.

ESTETİĞİN DOZU BİRAZ KAÇMIŞ

Seda Sayan, son hali ile sosyal medyada o kadar konuşuldu ki, neredeyse açıklamasından çok görüntüsü dikkate alındı. Evet estetik ameliyatlarını zaten gizlemiyor. Yani o kadar kendi ile barışık. Ama son dönemde estetiğin dozu kaçmış. Son resim de bunun ispatı. Yoksa hep bakımlı hep güzel görünüyordu. Bu kez doğallıktan fazla uzak kalmış.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı