• $9,5812
  • €11,1436
  • 556.764
  • 1492.93
30 Temmuz 2021 Cuma

Aleyna'nın pembesi gitti

Aleyna Tilki, yeni şarkısının klibinde bambaşka bir tarza büründü. O pembe kostümler, ayıcıklar gitti yerine gelinlikli Aleyna geldi. Ayıcığın yerini de robot eş aldı. Hatta robotla evlendi. Nikah töreni bile yapıldı. Yeni neslin en başarılı pop yıldızına da bu farklılıklar yakışıyor. Her defasında şaşırtıyor izleyicisini.

NİHAYET SAHNEDE FARKLI CD TARZ BİR POP STAR

Edis Görgülü, erkek pop starlar arasından nasıl da güzel sıyrılmaya başladı. Tarzı, sahne performansı, dansları, kostümleriyle... Sahne kostümlerine gösterdiği özen ortada. Son dönemde erkekler arasında daha başarılısı yok. Her daim imajını çok iyi yönde ilerletiyor.

LADY GAGA VE DÜŞME GARANTİLİ BOTLAR

Daha kötüsü görülmedi bugüne kadar sanırım. Elbise güzel ama bir Lady Gaga klasiği yine yapmış yapacağını ve hem göze hitap etmeyen hem de çok tehlikeli botlarıyla New York sokaklarında dikkat çekmeyi başardı.

FİLENİN SULTANLARI

Bu haftanın belki de en güzel haberi filenin sultanlarından geldi. Bu güzel genç kadınlar bize harika bir gurur yaşattı. Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları'nda Türkiye olarak Voleybol B Grubu'nda geçen yılın şampiyonu Çin'i 3-0 yenerek, Türk kadının gücünü tüm dünyaya bir kerede onlar vasıtasıyla gösterdik. İşte en güzel forma, en güzel kızlar...

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı