• $9,2896
  • €10,8323
  • 533.861
  • 1431.88
13 Eylül 2019 Cuma

73'lük Pekkan, 50'lik Jennifer'ı solladı

Onların Jennifer Lopez’i varsa, bizimde Ajda’mız var…

İki fotoğraf bu hafta çekildi. Ajda Pekkan, Harbiye konserinden, Nur Yerlitaş kostümüyle Jennifer Lopez ise yeni filminin prömiyeri için gittiği Toronto Film Festivali’nde giydiği Maison Yeya tasarımı sarı elbisesiyle…

JLO’nun elbisesi felaket görünüyor. Sarı kurdelelerden hediye paketine sarılmış gibi. Peki Ajda? Fazla iyi. Hem kostümü, hem duruşu, hem tarzı baştan ayağa muhteşem…

Bu arada aralarında kim der 23 yaş fark var diye. Hatta Ajda daha genç duruyor desek abartmış olmayız bu görsellere bakarsak.

Neden hala “Hürrem gibi” geziyor?

Bana öyle geliyor ki, Meryem Üzerli hala Hürrem etkisinden kurtulamadı. Venedik Film Festivali’ne bu iki elbiseyle katıldı. Aslında tam da birazdan nişanlanacak kız gibi bu kostümlerle. Elbiselerin şatafatı yetmezmiş gibi, aksesuvarlarının boyutu daha da abartılı olmasına neden olmuş. Kolyeleri, bilekliği yetmemiş, bir de kafasına prenses tacı takınca, insan şaşkınlıkla izlemekten başka bir şey diyemiyor. Ya Hürrem rolünden sonra eski popülerliği olmadığı için yine Hürrem’in etkisinde devam edeyim diyor ya da her film festivaline katılmaktan sponsoru ne verdiyse onu giymek zorunda kalıyor. Başka açıklaması yok!

New York Moda Haftası’ndaki gururumuz Raısa Vanessa

New York Moda Haftası’nda Raısa Vanessa kardeşler, bizi yine gururlandırdı. 2020 ilkbahar - yaz koleksiyonu “Lambada” ile moda severlerle buluştu. RaisaVanessa SS20 "The Lambada" koleksiyonu, 80’li yılların sonunda Brezilya’da yayılan bir dans türünden ilham alıyor. Broadway'den Hollywood'a yaşanan lambada dans çılgınlığı, ilham veren filmler, kayıtlar koleksiyona ve parçalara göndermeler yapıyor. Koleksiyon aynı zamanda NY Soho’daki RaisaVanessa pop-up mağazasında 30 Eylül’e kadar satışa sunulacak. Podyumdaki bu hallerini görünce bir kere daha hayran kalıyor insan. Üzerlerindeki tasarım, uyumları, doğallıkları, gösterişten uzak ama bir o kadar da dikkat çekici halleriyle çok başkalar gerçekten. Bizi uluslararası platformda en iyi temsil eden modacılar kesinlikle.

SİNDİRELLA’NIN GELİNLİKLERİ

Aylin Coşkun, Volkan Aslan ile olan düğün töreninde üç gelinlik giydi. İlk gelinlik Gülşah Saraçoğlu imzalı, tam bir Sindirella gelinlik. Işıl ışıl, kuyruğu ve duvağı, kol detayı baştan ayağa mükemmel… İkinci gelinlik Tolga Çam imzalı. İki parçadan oluşan gelinlik üzerinden etek çıkınca da ayrı bir şıklık kattı. Kısaca Aylin Coşkun da, modacılar da harika bir iş çıkarmışlar.

<p> </p>

Arabeskin 'Babası' kim?

Dev platform ''1915 Çanakkale Köprüsü''nün altından geçiriliyor

''Boncuklu Tarla''da 12 bin yıllık olduğu tahmin edilen tapınak bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Ekim 2021)