• $32,8639
  • €35,6886
  • 2554.28
  • 11069.5
29 Temmuz 2022 Cuma

44 değilsin ama 34'de değilsin!

Buse Varol, bu hafta kendi kendine gündem yarattı desem yeridir. Bodrum'da fotoğrafları çekilince 'hani 34 beden olmuştun burada 44 beden görünüyorsun' diye gelen yorumlara yemeyip içmeyip videolu cevap vermek istemiş. Keşke o videoyu hiç yayınlamasaydın da sessiz kalsaydın. 34 beden kadınların kemikleri sayılır neredeyse bir deri bir kemik. Mesela Gülşen, Merve Boluğur, Çağla Şıkel ve birçok örnek var. Ama Buse Varol 38 beden büyük ihtimal. Ayrıca gayet güzel bir kadın, iki çocuk doğurmuş ve çok hızlı kilolarını vermiş gayet fit duruyor. Yani ne gerek vardı ispata 34 bedenim diye. Madem senin için önemsiz neden o video çekildi?

EN GÜZEL SARIŞIN (34 BEDEN)

Burcu Esmersoy, Türkiye'nin en güzel sarışınlarının başında gelir şüphesiz. Ayrıca her daim şık ve klas. Siyah kombini, elbisesi, çantası, ayakkabı, saç ve makyaj bütünüyle yine harika. Ve işte 34 beden denilir.

HALA GÜZEL (40 BEDEN)

Hülya Avşar'da sahne kostümlerinde siyahtan vazgeçmeyenlerden. Hala güzel, hala sahnelere çok yakışıyor. Derin yırtmaçlı elbisesi çok hoş, bu kez saçı ve makyajı da güzel. Ve Hülya Avşar'da tam bir 40 bedendir. >

<p>Son Dakika Haberleri.. Esenyurt E-5 Karayolu Haramidere mevkii Avcılar istikametinde 10 aracın ka

İstanbul'da 10 aracın karıştığı zincirleme kaza: Yaralılar var

Yaklaşık bir şarjör mermi boşalttı... Düşe kalka hedef aldı iş yerine arka arkaya ateş açtı

Ebru Özkan yeni imajıyla hayran bıraktı

Ebru Özkan yeni imajıyla beğeni topladı!