• $13,6631
  • €15,2337
  • 788.992
  • 2018.17
31 Aralık 2021 Cuma

2021 yılının şıkları ve rüküşleri

Bir yıl daha biterken sanat ve magazin dünyasının tüm kıyafetlerini de mercek altına aldık. Şıklar, rüküşler, gelinler, değişenler gelin hep beraber 2021 yılına şöyle bir genel bakış atalım.

YILIN EN ŞIK KADINI

Hiç kuşkusuz yılın en şık kadını Ajda Pekkan'dır. Tüm yıl boyunca sahnelerde, daha asil ve şık bir kadın yoktu.Süper star her zaman listenin en başında olmayı hak eden ilk isim.

YILIN RÜKÜŞLERİ

Tüm yıl bu iki güzelden daha rüküş yoktu.Biri Rachel Araz,diğeri Ahsen Eroğlu.İkisi de maalesef bu kostümleri ile rüküşlerin başındaydı.Bu kostümlere kadar kimse bu iki kadını rüküş ilan etmezdi aslında.

YILIN MODA KURBANI

Hande Erçel,bu kırmızı Body ve pozları ile maalesef moda kurbanı olmuştur.Çok konuşulan bu görseli kendini de paylaştıktan sonra pişman olup aynı hızla silmesine rağmen unutulmadı.

YILIN MODA İKONU

Tüm yıl konserden konsere koştururken saçı,makyajına kadar baştan ayağa gösterdiği özenle yılın moda ikonudur.Dekolte ve abartıdan uzak şekilde sahnelerde boy göstererek diğerlerinden farklı ve tarzdı.

YILIN DEĞİŞENİ

Tarzı ile büyük değişim yaratan isim Hadise. Öyle bir değişim yaşadı ki,eski Hadise gitti daha şık, tarz, olgun bir Hadise çıktı karşımıza.Biz bu Hadise'yi çok sevdik.

YILIN EN GÜZEL GELİNİ

En güzel gelin kesinlikle Yasemin Şefkatli oldu. Özgür Masur imzalı gelinliği içinde tam bir prenses olmuştu. Düzgün fiziği ve güzelliği ile yılın gelini ünvanını hak etti.

YILIN EN KÖTÜ DEKOLTELERİ

Yılın en kötü iki dekoltesi Defne Samyeli ve Melis Sezen'e aitti. İkisi de dekolteyi öyle abarttılar ki,rüküşlük kategorisinde bile değiller.

YILIN PİŞTİSİ

Güzelim Sibel Can hem pişti mağduru oldu hem de yılın en kötü kırmızı elbisesi ile çok eleştirildi. Botega Veneta(59bin₺) elbisesi vücut tipine yakışmadığı gibi onu maalesef kötü gösterdi.

YILIN DOĞAL GÜZELİ

Doğallığı ve sadeliği ile tabii ki Ebru Şahin. Belki de en genç, sade ,neredeyse sıfır makyaj halleri ile tüm dikkatler üzerindeydi.Umarız hep böyle doğal kalır ve güzelliğini bozmaz.

YILIN FOTOJENİK İSMİ

Bütün yıl moda devlerinin reklam yüzleri ve kapak çekimleri ile koşturdu. Her birinde farklı,her birinde ayrı tarzı ile ondan daha fotojeniği yok.

YILIN EN TARZ ERKEĞİ

Herkes aynı fikirde sanırım. Tabii ki Kıvanç Tatlıtuğ. Hem günlük hayatta, hem de çekimlerdeki pozları ile tarzını konuşturdu.Ne giyse yakışan,yakıştıran dünya standartlarında bir modelden hiçbir farkı yok.

<p> </p>

Kamu işçisinin maaşı ne kadar artacak?

Dalış sırasında köpekbalığına yem oluyordu! Okyanusta dehşet anları

Polisleri şaşkına çeviren suçluların ilginç fotoğrafları

dünyanın en zor testi olduğu iddia edilen dikkat testi! Sosyal medyayı salladı