• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
3 Ocak 2020 Cuma

2020'nin ilk şık ve rüküşleri belli oldu

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay
YAZARIN SAYFASI

2020 gecesine ünlülerimiz hem televizyonda hem de sahnelerde şıklık yarışına girdiler. Bizde 2020 gecesinde kimler şık, kimler rüküş bir göz atalım dedik. Bakalım bu yıla, kimler şık, kimler rüküş başladı?

DEMET’İN YENİ STİL DANIŞMANI KİM?

Demet Akalın’ın yılbaşı gecesi sahne kostümü Gülşah Saraçoğlu’ndan. Ama fikir Hira’dan gelmiş. Barbie’nin ‘Mutlu Yıllar Bebeği’ elbisesini tasarlamışlar. Hatta bir adım daha güzel yapıp silver taşlarla süslemişler. Demet Akalın da çok güzel taşımış kesinlikle. Hira; öyle görünüyor ki, Demet’in bundan sonraki stil danışmanlığını yapacak.

SEDA SAYAN’DAN YENİ SAÇ?

Seda Sayan, Nur Yerlitaş tasarımı elbisesi içinde rüya gibi olmuş. Ama yeni yıl için yaptığı en büyük değişiklik saçlarında. Saçlarına perçem modeli yapan Seda Sayan güzel, hoş olmuş ama benim tercihim perçemsiz Sayan. Daha güzel, daha havalı Seda Sayan...

BU DÖRTLÜYE DİKKAT!

Bu dörtlüye dikkat! Çünkü bu 4 kız, grup kursa en stil grup ödülünü alırlar. Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Özge Özpirinççi, siyah pantolon ve ceket giyilip nasıl stil olunur onu göstermiş. Hangisi daha şık, daha güzel seçemiyoruz hepsi ayrı ayrı tarz…

MUAZZAM BİR MUAZZEZ ERSOY

Muazzez Ersoy, 2020’ye en güzel girenlerden şüphesiz… Harika görünüyor. Elbisesine, saçlarına, makyajına hayran kaldım. Ayrıca fazla genç ve fit görünüyor. İlk bakışta bu güzel kim diye bakıyor insan. Var bir değişiklik!

GÜLŞEN’E NE OLDUYSA, İYİ OLDU

Gülşen; hep güzeldi ama son dönemde daha iddialı ve modern bu. Yılbaşı gecesi de altın sarı elbisesi hem çok cesur, hem çok hoş. Tam bir altın kız…

SERENAY MI, ELBİSE Mİ DAHA GÜZEL?

Serenay Sarıkaya; 2020 gecesinin en konuşulan ismi oldu. Üzerinde Magda Butrym imzalı 5 bin TL değerinde siyah full mini bir elbise vardı. ‘Elbise mi yoksa Serenay mı güzeldi?’ sorusuna kesinlikle Serenay derim…

EBRU GÜNDEŞ, RENKSİZ VE SADE

Ebru Gündeş, abartılı gece elbiseleri yerine yılbaşı gececi sade olmayı tercih etmiş. Siyah - kırmızı mini elbisesi kötü değil ama yılbaşı gecesi daha bir renkli Gündeş beklerdik.

DİVA, DİVALIĞINI GÖSTERDİ

Bülent Ersoy, yılbaşı gecesinin en gösterişli kadını olmuş. Yine çok özenmiş, hazırlanmış. Elbise çok hoş ama o saçlar Bülent Ersoy’a yakışmadı. Bülent Ersoy’a en yakışan saç rengi kesinlikle siyah.

TARKAN VE ZIMBALI CEKETLERİ

Tarkan, yılbaşı gecesi de stilinden taviz vermedi. Uzun yıllardır bu tarz gömlek ve ceketleri tercih ediyor. Ne giyse yakışıyor zaten. Bu kırmızı ve zımba detaylı gömleğiyle de yine klasik Tarkan imajını çizdi.

BU ELBİSELERDEN KAÇ TANE DİKTİRDİ ACABA?

Hadise; tüm konserlerinde giydiği mayo ve çizmelerinden yine vazgeçmedi. Bu kostümlerin her renginden diktirdiğine eminiz değil mi artık? Bu tarz ona yakışıyor ama ara sıra değişiklik yapsa iyi olacak.

<p>Canlı yayında giderek hararetlenen tartışma, tokat ve yumruklarla son buldu.</p><p>Tofilat'a masa

Moldova'da canlı yayında eski diplomatlar yumruklaştı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?