• $9,3092
  • €10,8373
  • 528.984
  • 1429.85
6 Mart 2020 Cuma

2020 ayakkabı trendleri

2020’nin ayakkabı trendleride belli oldu. Kadınların vazgeçilmezi ayakkabılar 2020 sezonunda da çok dikkat çekecek.

Ayakkabı en önemli aksesuarımız. Hem renkler hem ayakkabı üzerindeki motifler bu sene çok gösterişli. Gelin bir göz gezdirelim bu yıl neler moda...

ZİNCİRLİ AYAKKABILAR: Zincirler bu yıl ayakkabıların ve çizmelerin en önemli aksesuvarı. Gold ve silver zincirlerle başka bir şeye ihtiyacınız kalmayacak.

DİZ ÜSTÜ ÇİZMELER: Diz üstü ve çorap çizmeler, diz altı çizmelerin yerini alıyor. Sadece deri değil örme ve saten kumaşlardan desenli ve düz modellerle hem kış sezonu hem de yaz sezonu için en önemli parçalardan olacak.

TERLİK AYAKKABILAR: Kundura terlik modası bu yıl da moda. Ev terliği havasından sıyrılan modeller bu yıl topuklu. Üstelik üzerinde demir tokalarla… Herkes tercih etmese de bunu moda diye giyen çok kişi olacak eminim.

BABET: Babet ayakkabı modası bu yıl rengarenk koleksiyonlarla karşınıza çıkacak.

DOLGU TOPUKLAR: Dolgu topuklar ince topukların yerini fazlasıyla dolduracak. Hem rahatlık ve konfor düşünülmüş hem de şıklık.

PARMAK ARASI TERLİK: Ne kadar moda olursa olsun siz yine de sadece plajda giymeyi tercih edin. Şıklığınızdan ödün vermeyin.

BARBIE ROL MODELİ “ SÜMEYYE BOYACI”

Milli Yüzücümüz Sümeyye Boyacı; Barbie rol modeli olarak seçilmiş. ‘Kollarım yok ama kimsenin görmediği kanatlarım var’ diyen milli yüzücümüz başarılarıyla bize her zaman gurur verdi. Başarılı kadınları rol model olarak seçen Barbie markası Türkiye’den de bu ismi uygun gördü. Barbie bebeği yapılan Sümeyye Boyacı gerçekten de tam bir Barbie olmuş.

CEM YILMAZ BUNU DAHA ÖNCE DE GİYDİ

Bu hafta Cem Yılmaz’ın taytı çok konuşuldu ama Cem Yılmaz bunu ilk defa giymedi. Soldaki resim 2019 yılından ve yine aynı pantolon altında. Her ne kadar o zaman daha fit bir görüntüye sahip olsa da belli ki spor yaparken en rahat ettiği parça bu. Cem Yılmaz’a bu tarz yakışmış mı yakışmamış mı diye sormuyoruz çünkü belli ki yeniden fit görünmek için spora başlamış.

KARDASHIAN’LARIN UZAYLI HALLERİ

Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian, Paris sokaklarında parlak, deri tulumlarıyla adeta şov yaptı. Ama bu görüntülerle beğenilmekten çok başka bir dünyadan gelen yabancı canlılar gibi algılandılar. Zaten uzaylı gibi görünmek için fazlasını yapan kardeşler yine amacına ulaşmış görünüyorlar.

15 MART’TA ÇIRAĞAN’DA GELİN DAMAT FASHION DAY

15 Mart’ta Çırağan Sarayı’nda tam bir gelinlik şovu izleyeceğiz. 2020 sezonunun en trend gelinlik modelleri görücüye çıkacak. Ünlü Modacı Pınar Bent de 51 modacının katıldığı etkinlikte en iyi tasarımlarını tanıtacak. Ünlü modellerle harika bir koleksiyon izleyeceğiz. Türkiye’nin en önemli gelinlik defilesini kaçırmayın

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İstanbul 'da ki pazarcılar böyle  söylüyor. Sebebi Giresun da bi

Ispanakta avrat otu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu