• $13,3346
  • €15,1354
  • 788.694
  • 2014.21
18 Ağustos 2013 Pazar

(T.Konyaspor-Fenerbahçe) Dakika 1 Gol 1

Mehmet Topal'ın yokluğunda alışkanlıklar ve daha güvenli oyun için Ersun Yanal 4-2-3-1'e döndü. Emenike bu sistemde daha etkili olabilirdi. Sezon başının tüm olumsuzluklarına rağmen maça iyi başladı Fenerbahçe, erken gelen  goller de takımı rahatlattı

Torku Konyaspor ilk yarı iyi oynayamadı. Buna rağmen final paslarına kadar gelen ataklar tehlike yarattı F.Bahçe için. Sarı lacivertli takımda defans ile orta saha dengesi o kadar sıkıntılıydı ki... 2. yarı bu daha bariz ortaya çıktı. Daha yetenekli ayaklara sahip olan ekipler bu zaafı zaten affetmez. Savunma orta alan dengesizliği bir an önce halledilmeli. Volkan ve Gökhan dışında ideale yakın bir kadroyla sahaya çıkıyorsunuz. Ve verdiğiniz pozisyonlara bakın.

4-3-3 OYNATMAK İSTİYOR

Mehmet Topal'ın sakatlanması sistemi değiştirtti demiştim. Açalım bunu. Ersun Yanal 4-3-3 sistemini oynatmak istiyor takıma. Hem de ısrarla. Göze daha hoş gelen bir oyun arzusunda. Topal sakatlanınca daha kontrollü oyun tercih etmek zorunda kaldı Yanal.

İlk yarıda bulduğu erken gollerle rahatlayan F.Bahçe ikinci yarıda çok kırılgandı. Ve üst üste golleri kalesinde gördü. Yapılan değişiklikler de olumsuz yönde etkiledi sarı lacivertli ekibi. Özellikle Alper-Salih değişikliği çok ters tepti.

Bruno Alves ve Mehmet Topal'ın F.Bahçe için ne kadar  vazgeçilmez oldukları da daha iyi göründü aslında. Yobo'nun 90 dakikayı tamamlayacak gücü yok. Bekir yerine de Alves'in yanında kesinlikle Egemen olmalı. Bu arada 3 gol yese de Mert Günok kötü değildi bence.

İlk yarı ve ikinci yarı 2 takımda yüzde yüz değişti. Büyük bir geri dönüşle maçı 3-2 kazanan Torku Konyaspor galibiyeti haketti. Tebrikler. F.Bahçe de dakika 1 gol 1 misali yeni sezona hayal kırıklığıyla başlamış oldu. Gerekli derslerin alınıp alınmadığı sezonu şekillendirecektir.

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında