• $15,7069
  • €16,7892
  • 936.728
  • 2368.85
13 Ekim 2012 Cumartesi

Romanya'nın Türkiye Hatırası...

Eksiklerimiz belliydi ve Romanya bunun farkındaydı. Önde basarak başladı konuk ekip... Millilerimiz top yapmaya çalıştıkça alanı daralttılar. Mücadele öncesi en büyük handikaplarının duran toplardaki zaafları olduğunu söylemiştik. 2 duran top da etkili olduk. İlk yarıda başka da pozisyon bulamadık. Romanya iyi alan savunması yaparken takım halinde kapanıp takım halinde çıktı ve bunu çok hızlı uyguladılar. Planları işliyordu Piturca'nın. Bizim en büyük dezavantajımız savunmamızdı. Defansın göbeği evlere şenlikti. Semih Kaya genelde ilk topların çoğunu kaybetti.

BU FİLMİ İZLEMİŞTİK

Hamit kredisini tüketme yolunda. Kariyerinin en kötü dönemini yaşıyor. Katkı sağlayamadı. İkili mücadelelerde zayıf kaldık. Kanatlara topu taşıyamadık bile. Emre yalnız kaldı orta sahada. Arda'yı da iyi kullanamadık. Sercan ve Hasan Ali solda tamamlayamadılar birbirlerini. Aralarındaki iletişim kapsama alanı dışındaydı. İlk yarıda Savunma disiplininden kopmayan Romanya kontra atakla golü buldu. Volkan'ın çıkışı da hatalıydı ve golü yedik. Şampiyonlar Liginde oynanan Galatasaray-Braga maçının kopyasıydı ilk yarı adeta.

İşler kötü gidiyordu ve değişiklik bekliyorduk hepimiz. Ama 2. Yarıya aynı düzen ve aynı oyuncularla başladı Abdullah Avcı. Ortada bir hücum planımız yoktu. En çok şut çeken oyuncularımızdan biri Hasan Ali'ydi gerisini siz düşünün. Dakika 70 oldu hala çift ön libero tek forvet oynuyorduk. 2. Yarı Romanya uyuttu oyunu ve kazanmayı başardı. Romanya güzel bir 'Türkiye Hatırası' ile ayrıldı ülkemizden.

UMDUĞUNDAN FAZLASI...

Umut'un tek santraforda 4-2-3-1 düzeninde iş yapmayacağı belliydi ancak çok uzun süre sabredildi. Mehmet Topal ikili orta sahaya uygun değil. Önde basıp top alması çok nadir. Defans hattının pozisyon alışı zaten felaket. Almanya'da bu konuda daha iyi olan Ömer Toprak'ı da bozmuşuz resmen. İyi oynasak da yenilsek zamana ihtiyacımız var deriz! Ama ortada oyun yok ki zamana ihtiyacımız olsun. Abdullah Avcı "Romanya 1 puan almaya geliyor" demişti. Romanya'nın 1 puan almasına izin veremezdik, vermedik de zaten....

<p>CATS, İnsansız  Hava Araçları, helikopterler ve uçaklar dahil sabit kanatlı veya döner kanatlı  h

İnsansız hava araçlarının gözü 'CATS'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor