• $9,4325
  • €10,963
  • 546.393
  • 1509.42
20 Nisan 2013 Cumartesi

Pektemek gol demek, peki ya Gekas?

Serkan YETKİN

Akhisar Belediyespor, Beşiktaş karşılaşması öncesi Gekas’ın gol attığı 7 maçta 16 puan toplamıştı. Son 4 haftada 3 galibiyet alan ve kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Akhisar erkenden Gekas ile buldu golü.

GOL YEME REKORUNU KIRACAK

İbrahim Toraman'ın ardından savunmada Sivok da olmayınca savunma evlere şenlikti Beşiktaş'ta. Bir de Sivok kadroda üstelik. Gerçi sezon başından bu yana Samet Aybaba'nın farklı deneyleri nedeniyle zaten en çok gol yiyen ekiplerden biri oldu Beşiktaş. Sezon sonuna kadar 3 gol daha yerse tarihindeki gol yeme rekoru kırılacak. 2000-01 sezonunda 48 gol yemişti siyah beyazlı takım

TEK SANTRAFORU İKİ STOPER TUTAMAZSA

Olcay, Oğuzhan ve Mustafa Pektemek üçlüsünün paslaşmalarıyla etkili olmaya çalıştı Beşiktaş. Ama Gekas'a önlem almamış. Gekas gibi bir oyuncu olmasına rağmen karşınızda, adam adama savunma yerine alan markajı uygulanmasına pes denir. Tek santraforu iki stoperle tutmayı beceremeyen Ersan ve Escude ikilisi de ayrı bir tartışma konusu.

AYBABA GEKAS'I SAKAT DİYE İSTEMEDİ

11 maç 10 gol. Gekas top ona geldiğinde içgüdüsel olarak hareket ediyor. Yani önceden ne yapacağı ile ilgili bir fikri var. O da gol atmak. Ve dikkat edin hep son adamın yanında. Allah'tan sakat olduğu için istememiş Samet Aybaba, bir de sakat olmasaydı Gekas ne olacaktı kimbilir. 3 katı gol atardı herhalde.

MUSTAFA PEKTEMEK KENDİNİ BULUYOR

Mustafa Pektemek de aylar sonra gol attı ama Hilbert'in ortası cok iyiydi. Kaleyi tutan ilk şutu gol oldu Beşiktaş'ın. Mustafa Pektemek o ağır sakatlık sonrası yavaş yavaş kendisini bulmaya başladı. Mustafa Pektemek gol demekse Gekas ne anlama geliyor? Bu sorunun cevabını ortak bir dille bulmak lazım.

SAHAYA GİREN KEDİ GÖKHAN'IN BOŞLUĞUNU DOLDURAMADI

Penaltı pozisyonu dışardaydı epey bir hem de. Karar yanlıştı, Gekas da kaçırdı zaten. Kariyerinde 3. kez penaltı kaçırmış Yunan golcü

Gökhan Süzen'in kırmızı kartı sonrası zaten maç bitti. Gökhan'ın boşluğunu doldurmak için sahaya kedi girdi o da çare olamadı. Sonra 3. golü de buldu Akhisar. Sonra da 4'ü. Emin'in golü harikaydı. Süper Lig'de ilk sezonunu geçiren Akhisar Belediyespor en farklı galibiyetini Beşiktaş karşısında aldı böylelikle.

OLMAYACAK DUAYA AMİN DENİLMEZ

Samet Aybaba ile bu işin yürüyeceğini düşünen sadece 2 isim var. Biri Samet Hoca'nın kendisi. Diğeri de Sayın Levent Erdoğan. Olmayacak duaya âmin denilmez.

AKHİSAR BELEDİYESPOR LİGDE KALMAYI HAKEDİYOR

Akhisar Belediyespor maçı istediği gibi oynadı.Hamza Hamzaoğlu ve oyuncuları kutluyorum. Son haftalardaki başarılı performansla ligde kalmayı hakediyorlar.

<p>Gençler nöbet tutuyor. Sürücüleri  uyarıyorlar. İstanbul Arnavutköy'de uçuran kasis sürücülere zo

Arnavutköy'de uçuran kasis

WhatsApp 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda desteklenmeyecek

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler