• $7,364
  • €8,9426
  • 438.265
  • 1540.31
12 Ekim 2012 Cuma

Milli Takım’ın reytingi

 

Romanya basını "Osmanlı atağına dikkat! Türkler ofansta ölümcül, defansta zayıf!" ifadelerine yer verdi haberlerinde. Savunmamızın sıkıntılı olduğunu dile getirdiler. Kesinlikle haklılar Semih - Ömer Toprak ikilisi henüz istenilen uyumu ve performansı gösteremedi. Ve Romanya maçında daha dikkatli olmalılar.  Ama onların defanslarında da zaaflar var. Genellikle savunmayı 2. bölgede başlatıyorlar. Uzun zamandır bir arada oynayan bir savunma 4'lüsüne sahip olmaları bir avantaj birbirine uyumları açısından. Ancak en önemli handikapları duran toplarda adam markajında etkili olamamaları. Duran top organizasyonları bu karşılaşmada bizim için önemli bir silah olacak.  Beklerinin ofansif anlamda katkılarının olduğunu da belirtmeliyim.

Pas anlayışları sabıra dayalı. Yana ve geriye oynamayı da tercih ediyorlar oyunu kurana kadar. Amaçları bizi sabırsızlaştırarak agresifleştirmek. Orta alanda Gheorghe Grozav'a dikkat etmek gerek. Savunmanın arkasına atılan toplarla etkili olmaya çalışıyorlar ve oyunu kanatlara taşıma çabasındalar genelde.

Gol yollarında tehlikeli oyunculara sahip Romanya. Cristian Tanase,Gabriel Torje ve Ciprian Marica. Savunmanın arkasına yapılan koşularla ve birebir adam eksilterek etkin olmaya çalışan bir hücum hattına sahipler. Genel anlamda oyun disiplini olan ve topun arkasına geçen bir takım. Evet defansif anlamda zaafları var ama oyuncuların birbirini iyi tanıması en büyük artıları

Grup lideri olarak geldiler ama daha yolun başı. Grubun gidişatı değişir elbet. Romanya'ya karşı kontra ataklara önlem alıp kontrollü olmamız gerek. Muhteşem Yüzyıl'ın ekranlarda olduğu bu dönemde Romanyalılar Teknik Direktör Victor Piturca'yı Kanuni Sultan Süleyman'a benzetip "Her şey O'nun elinde" demişler. Dizinin bu bölümünde rakibi iyi analiz ederek etkili oynayıp maçı biz kazanalım da milli takımın reytingi artsın.

<p>Faizler tarafında geçen haftadan beri değişen bir şey olmadığını kaydeden 24 TV Ekonomi Müdürü Sa

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kutup ayılarını görüntülemek istedi, az daha canından oluyordu!

''Eren-4 Karlıova-Varto'' ve ''Eren-5 Bagok'' operasyonları başlatıldı! İşte ilk kareler