• $13,5677
  • €15,3254
  • 778.751
  • 1981.04
16 Eylül 2013 Pazartesi

(Kasımpaşa- Fenerbahçe) Şota sağolsun

SERKAN YETKİN

Fenerbahçe aslında kötü başlamadı mücadeleye! İlk 15 dakikalık bölümde gerçekleştirilen ataklar golü de getirebilirdi. Ama çok basit goller yedi sarı lacivertli ekip.Volkan'ın eski formundan eser yok. Bu kadar formsuz bir kaleci yerine Mert tercihi daha doğru olurdu. Özellikle duran toplarda adam ve alan paylaşımında büyük sıkıntılar vardı. 

Donk ve Yalçın gibi uzun boylu iki stoperin olduğu alana yüksek topla hücum etmek pimi cekilmemiş bomba etkisi yaptı F.Bahçe için. Hatanın kralıydı bu! Bireysel yeteneklerle alan ve adam geçecek oyuncu problemi de cabası. Emenike, Webo ve Kuyt da bekleneni veremediler. 

Takımın coşkusu iyiydi ama mekanikte sıkıntı vardı. Belirli bir senaryoya göre oynamıyor F.Bahçe. Tamamen Doğaçlama ve içgüdüsel! Webo, Emenike , Kuyt ve Alper Potuk gibi skorerlere rağmen duran toptan gol bulabilmek soru işareti değil mi?

Caner Erkin sarı lacivertli takımda maçın en iyisiydi. Sadece golü ve asistle değil mücadelesi ile de öne çıktı. Hakem Mustafa Kamil Abitoğlu için de çok kötü yönetti maçı demek lazım! İki takım adına da hatalar yaptı. Kart vermesi gereken zamanlarda da vermedi.

Karşılaşmanın gidişatına en önemli etkiyi Şota Arveladze yaptı bu arada. Aslinda yapmadı da diyebiliriz. 80.dakikaya kadar değişiklik yapmaması F.Bahçe'nin işine geldi. Orhan Sam'ın yerine El Yasa oynasa daha dogru olurdu. Adem Büyük'ün tercih edilmemesi de handikaptı ev sahibi ekip için!  Hal böyle olunca F.Bahçe Webo ile geri dönüşe imza atarak maçı kazanabilirdi! Bu kadar ne oynadığı belli olmamasına rağmen kazanmak kritik ve önemlidir! F.Bahçe icin çok çok önemli bir galibiyettir bu

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi