• $8,3994
  • €9,9761
  • 488.893
  • 1408.81
20 Ağustos 2013 Salı

(Galatasaray-Gaziantepspor) Arena'da Bir Gazi

Galatasaray Türk Telekom Arena'daki her maçta olduğu gibi taraftar desteğiyle maça başladı. Çok güzel paylaşan sarı kırmızılılar golü de erken buldu. Wesley Sneijder maça damga vuracak gibi gözüküyor. Hazırlık maçlarında da çok iyiydi Hollandalı. 10 numaralı bir futbolcu olduğunu formayla da gösteriyor. Üstüne bir de 38 derece ateşle olmasına rağmen mutlaka oynamak istediğini öğrendik devre arasında. Ne diyelim büyük özveri golü de getirdi gibi.

Şöyle de bir gerçek var aslında Galatasaray'ı kendi yarı alanına kapanıp bekleyen her ekip hep sıkıntı yaşar. Hamit sahada mı değil mi belli değil. Eğer yabancı kontenjanı olmasa formayı zor görür. 2 yıldır bir futbolcu beklenenden bu kadar uzak olamaz.Sabır sabır ya sabır dedirtiyor devamlı.

Galatasaray'ın tek sıkıntısı 2. golü bulamamasıydı. Çünkü Gaziantepspor risk alıp çıkmaya başladı. İlk yarıda Hakan Balta'nın da beklenenden iyi olduğunu belirtmek lazım. Olması gereken zamanlarda olması gereken yerdeydi hep.

Gaziantespor'da Bülent Uygun 2. yarıya aksayan  sağ kanatı Uğur Kavuk ile değiştirirken Fatih Terim'den de beklenen Hamit değişikliği geldi. Emre daha istekli ve arzuluydu. Gol bulması gereken sarı kırmızılı takımın imdadına penaltı yetişti. Melo morali bozuk olan Burak Yılmaz'a jest yaptı penaltı zirvesinde. Burak'ın golü de rahatlattı.

Ancak iyi dediğimiz Hakan Balta'nın ikramını geri çevirmeyen Muhammet Demir mükemmel bir gol attı. Türk Telekom Arena'da Galatasaray taraftarları da bu golü ayakta alkışladı. Gecenin en güzel sahnesiydi bu. Muhammed'in oyuna girmesi ve golü direncini arttırdı Gaziantepspor'un. Sarı kırmızılı takım sonlara doğru çok boğuldu Drogba bile kritik toplar çıkardı ama kazanmasını bildi.

TT Arena'da Sneijder'in ateşli olmasına rağmen oyunu,Hamit'in sıradanlığı ve Muhammet Demir'in mükemmel golü ile onu alkışlayan Tüm taraftarlar öne çıktı.

<p>Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensupları şafak vakti güvenlik güçlerinin baskınlarıyla uyandı. A

FETÖ'ye şafak operasyonu

Orman yangınlarında yaralanan hayvanlar tedavi ediliyor

Uluabat Gölü, yeşile büründü

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Suver, Van'da incelemelerini sürdürüyor