• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
21 Ekim 2012 Pazar

Fenerbahçe kazandı Bursaspor kaybetti

 

Bursaspor - Fenerbahçe maçı keyif verdi pozisyon bolluğu açısından. Yeşil beyazlı ekip hücum presle başladı. Fenerbahçe'nin top çıkarmasına izin vermedi ve orta alandaki pas trafiğini engelledi. İlk 15 dakikadaki oyun Bursaspor'un gol bulacağının göstergesiydi. Öyle de oldu. Serdar Kesimal uzun bir aradan sonra forma şansı bulduğu bir maçta kendi kalesine attı golü. Serdar, takımda görev almayı çok istiyor ve aşırı hırslı. Bu da hataya neden olabiliyor.
Sarı lacivertliler yenilen gol sonrası toparlanarak dengeyi kurdu Bursaspor'un pres gücü düşünce. Sow da kendine sakat dendikçe gol atmaya başladı. Müthiş ön direk koşusuyla buldu golü. Krasıc sağda Sow ileride olunca Fenerbahçe bu tarz goller bulmaya devam eder. Fenerbahçe'nin maçları uyutuyordu daha önce, bir çok eksığe rağmen keyifli bir ilk yarı oldu. Ve bu da Fenerbahçelilere demek ki istekli oynanabiliyormuş dedirtti. 

BURSA 2 PUAN KAYBETTİ

Aykut Kocaman ikinci yarıya Krasıc-Stoch değişikliğiyle başladı. Bu değişiklik çok eleştirildi ama Aykut Hoca'nın da bindiği dalı kesecek hâli yok. Krasıc 90 dakıkayı çıkaracak durumda değil henüz güçsüz durumda. Bu da sakatlanma ihtimalini daha da arttırıyor. Bu nedenle oyundan alındı.
Stoch çok mu güçlü bence değil ama başka şansı yoktu o mevkide Aykut Kocaman'ın.  Sarı lacivertliler 2. yarıya da çok kötü başladı. Ve 70. dakikaya kadar tek kale oynadı adeta Bursaspor. Volkan'ın kritik kurtarışları olmasa yeşil beyazlı ekip birçok gol bulabilirdi. Tempo yükselince Bursaspor'un hızı azaldı. Böylelikle Fenerbahçe'de pozisyon bulmaya başladı. Caner' in yetenekli ve hızlı olduğu aşikar. Ancak şahsi oynaması hem takım arkadaşlarını hem de taraftartarları kahrediyor. Bu konuda toparlanmalı. En göze çarpan oyuncu Belluschi'ydi. Pinto durdurulunca devreye o girdi ve öne çıktı. Porto'dayken ortaya koyduğu futbolu hatırlattı Arjantinli. 

Sonuç olarak özellikle 2. yarıdaki oyundan sonra maçın hakkı beraberlik değildi. Fenerbahçe 1 puan kazandı. Bursaspor 2 puan kaybetti....

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak