• $9,47
  • €11,0063
  • 548.539
  • 1506.28
17 Nisan 2013 Çarşamba

(Eskişehirspor-Fenerbahçe) Bundan İyisi Şam'da Kayısı

SERKAN YETKİN

Kadrolara bakıldığında kazanma şansı daha yüksek gözüken Eskişehirspor'du takım uyumu açısından. Çünkü çok eksiği vardı sarı lacivertli ekibin. Fenerbahçe'nin savunma zaafları yaşayacağı kesindi. Ama gol atma ihtimali de bir o kadar yüksekti.Çünkü bu kadro yani Krasıc ve Stoch'lu kadro As takıma göre kontraya daha iyi çıkabilirdi. Beklendiği gibi de oldu ilk yarıda.

OYUNU TUTAMAZSIN!! YETER Kİ İYİ ÇIK VE AT

 Bu kadroyla durum oyunu oynayamayacağı için Fenerbahçe mecburen yesem de atayım felsefesini benimsedi. Bir başka deyişle Oyunu tutamazsın yeter ki iyi çık ve at....

UYUM VE RİTM SORUNU KAÇINILMAZDI

Yedek oyuncuların ne kadar hazır oldukları da önemliydi. Ancak ne kadar iyi olsalar da uyum ve ritm sorunu kaçınılmazdı. Savunma da yaşanan adam paylaşımı ve yerleşim sıkıntısı Esişehirspor'un Erkan ile golü bulmasını sağladı. Erkan Zengin Kupadaki 9. Golünü attı. 9 maçta 9 gol iyi bir istatistik. Erkan'ın gol sonrası Ediz ile ilgili tişörtü de duygulandırdı. Ediz'i rahmetle anıyoruz mekanı cennet olsun.

YİNE İLK İSABETLİ ŞUT GOL OLDU

Oyunu yönlendirecek ve ayağına top yakışan bağlantı adamı sorunu yaşadı Fenerbahçe. Ama Topal rövanş için önemli olan o golü attı yine de. Duran toptan da olsa Yine ilk isabetli şut gol oldu.

SEMİH HAZIR DEĞİLDİ! CANER SAKİN OLMALI

Semih Şentürk hazır değildi. Maç eksiği hem  devamlılık hem zamanlama hem de pozisyon anlamında çok hata yaptırdı ona. Caner yükselen performansını sürdürüyor ama cok gereksız ve abartı tepkıler verıyor. Bu konuda özeleştiri yaparak daha dikkatli olmalı.

ESKİŞEHİRSPOR'UN HER ATAĞI TEHLİKELİYDİ

Her atağı tehlikeliydi Eskişehirspor'un. Fenerbahçe savunması çok sıkıntı yaşadı beklendiği gibi. 2. Yarıda daha kontrollü bir Fenerbahçe vardı sahada. Çünkü golden sonra Eskişehirspor iyi çıksa da tedirgin bir izlenim vermişti. Bir çok oyuncunun da 2. Yarı da performansında düşüşler oldu. Ardından da Baroni ve Webo'yu oyuna aldı Aykut Kocaman.

RÖVANŞ MAÇI DA KOLAY GEÇMEYECEK

Böylesine zorlu bir deplasmandan mecburi rotasyonu rağmen alınan 1-1'lik skor iyi skordur. Eskişehirspor Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ardından ligin en iyi istatistiklerine sahip olan 3. takımı çünkü.

1-1'lik sonuç Fenerbahçe için avantaj gibi görünse de Eskişehirspor ile oynayacağı rövanş maçı da kolay geçmeyecek. Sonuç olarak bu kadar yoğun maç takviminde 3 kulvarda boy gösteren bir takım için Bundan İyisi Şam'da Kayısı

SON 10 RESMİ MAÇTA 7 GALİBİYET 3 BERABERLİK

Rotasyon da olsa Fenerbahçe son 10 resmi maçında yenilmedi. 7 galibiyet 3 beraberlik aldı. Bunu sürdürebilmek çok önemli. Son 10 maçta kalesinde sadece 5 gol gördü. Rakiplerine ise 17 gol attı.

<p>Evi alev alev yandı. Tabloları küle döndü. O, gözyaşları içinde basın açıklaması yaptı.</p><p>Ola

Çevreci ressamın evi yandı

WhatsApp 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda desteklenmeyecek

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler