• $8,2663
  • €10,0841
  • 487.64
  • 1460.9
16 Mayıs 2018 Çarşamba

'Küresel 15 Temmuz' yaklaşırken...

Galiba, üstat Sezai Karakoç’un “Ey Yahudi” şiirinde “O gün Tanrı’nın azabı senin için şiddetli olacaktır/Biz istesek bile seni ondan kurtaramayacağız ey Yahudi/ Bize bu yapılanı yapan sen değilsin/ Biz kendi cezamızı çekiyoruz/Sen de bir gün kendi cezanı çekeceksin ey Yahudi/ Sana yeryüzü lanet edecektir/Sana gökyüzü lanet edecektir ey Yahudi/En kısa zamanda tövbe yolunu tutmazsan ey Yahudi” dediği yerdeyiz.

HHH

İlkel, sapık ve yıkıcı bir topluluk insanlığın sonunu getirmeyi sevap zannediyor. Böylesine saçma bir inanış uğruna Filistin’de can veriyoruz. ABD’yi esir alan “EVANJELİK SAPKINLIK” layık olduğu yere yani tımarhaneye kapatılmadıkça sadece biz Müslümanlar için değil Yahudi ve Evanjelik olmayan herkes için “ölüm tehlikesi” var. Trump’ın ABD Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşıma kararı “basit bir adres değişikliği” sanılmamalı. Ortadoğu’daki ateşe benzin döküp “büyük bir yangın” çıkartmaya çalışıyorlar.

HHH

Evanjeliklere göre 7 aşamalı hedeflerinin bir bölümü tamamlandı. Yahudiler Filistin’e döndü. İsrail Devleti kuruldu. Kudüs’ün tamamı ele geçirildi. Şimdi ne pahasına olursa olsun Büyük İsrail Devleti’ni kurmaları gerekiyor. Kendilerinden olmayan herkesi öldürerek, yakıp yıkarak, işgal ederek, yağmalayarak Büyük İsrail Devleti’ni kurup dünyadaki tüm Yahudileri burada toplamak istiyorlar. Sapkın inanışlarına göre Armageddon Savaşı çıkarsa Hz. İsa (sümme haşa) yeniden dünyaya gelip Evanjelikler ile Yahudileri kurtaracak. Buna inanıyorlar. Bu yalan uğruna kan döküyorlar. Zulmederek, masumları öldürerek Hz. İsa’nın gelişini hızlandırdıklarını düşünüyorlar. Bu sapkın düşüncelerini artık gizleme gereği bile duymuyorlar.

HHH

FETÖ 15 Temmuz’da bize ne yaptıysa “Evanjelik sapkınlık” tüm dünyaya aynısını yapmaya hazırlanıyor. Dünya, KETÖ yani (KÜRESEL EVANJELİK TERÖR ÖRGÜTÜ)’nün tehdidi altında. KETÖ’ye göre Yahudi ve Evanjelik olmayanlar insan değil. Bu yüzden öldürülmelerinde sorun yok. Sadece Müslümanlara değil, Evanjelik olmayan Hıristiyanlara da düşmanlar. ABD ve İsrail’in “Kudüs Provokasyonu” bilinçsizce ateşlenmiş bir fitil değil. Sınırımızdaki terör sebepsiz değil. İran’a yönelik adımlar tesadüf değil. Bunun adı: “Armageddon Senaryosu...”

HHH

Nereden bakarsak bakalım “KÜRESEL 15 TEMMUZ” yaklaşıyor. Bu sapkınlığa karşı Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan’dan başka ses çıkartabilen, tavır koyabilen bir lider yok. Türkiye’den başka mazlum milletlere el uzatan başka bir ülke yok. Erdoğan ve Türkiye düşmanı olmalarının sebebi bu... Bölgede özellikle Arap ülkelerinde ruhunu KETÖ sapıklığına satmış yönetimler ne yaparlarsa yapsınlar halklar gerçeği görüyor. Kader yeryüzünde yapıcı yürek taşıyanları tek bir kutup olmaya, insanlığın onurunu kurtarmaya çağırıyor. FETÖ’nün 15 Temmuz’daki hain darbe ve işgal girişimi Türkiye’nin milli dirilişini ateşledi. Kurdukları tezgah başlarına yıkıldı. Yine aynısı olacak. Hiç şüphem yok. KETÖ’nün Kudüs provokasyonu ile start verdiği ve dünyayı işgal etme amacı taşıyan “Küresel 15 Temmuz” tezgahı da ters tepecek. Tüm insanlığın uyanışına ve kurtuluşuna vesile olacak.

<p>AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş bu akşam 23:00'te Akşam TV'de... Aksam.com.tr Genel Y

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Akşam TV'ye konuk oluyor

Süper Lig'in yeni takımı GZT Giresunspor, coşkuyla karşılandı

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar