• $8,5347
  • €10,0991
  • 494.113
  • 1431.78
7 Eylül 2014 Pazar

‘Soğuk’ fazlalıkları eritiyor

Yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bugünlerde birçoğumuz işe, günlük hayatına dönme hazırlıkları yapıyor birçoğumuz ise bu rutine alışmaya başladı bile. Tatilde bölgesel fazlalıklarına fazlalık katanlarımız ise çaresini arıyor. Oysa birçoğumuz sıcak havalarda bölgesel fazlalıklarda incelmeler gözlemlediğini söylüyor. Fakat radyofrekansla soğuk uygulanan bu yöntem sayesinde bölgesel fazlalıklar daha kolay bir şekilde eriyip gidiyor. Soğuk radyofrekansta diğer sistemlerde olduğu gibi sıcak bir uygulama değil, aksine bu yöntemde daha güçlü bir yarı iletken soğutma yolu tercih ediliyor. Bu uygulama bölgesel yağlanma problemlerinde ve cilt sıkılaştırmada kullanılıyor. 10 günde bir uygulanabilen soğuk radyofrekansta tedavi süresi kişinin problemine göre değişiyor. Kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor.

Gelelim uygulamanın ayrıntılarına… Soğuk radyofrekans bölgesel yağlanmalarda ve yüz bölgesinde tercih edilen uygulamalar arasında. Bölgesel yağlanma uygulamalarında incelme elde edilirken derideki sarkmalar da toparlanıyor. Vücut şekillendirme, sellülit yok etme, popo ve göğüs kaldırma, kırışıklık azaltma, gıdı, üst kol, sırt bölgesi ve diz bölgesine uygulama yapılabiliyor. Yalnızca karın ve basen bölgelerine uygulama yapılmıyor.
Bu uygulama sayesinde istenilen derinliğe inilerek istenilen seviyede yağlar eritiliyor. Soğuk radyofrekans iğnesiz bir uygulama yöntemi ve ortalama 10- 15 dakika sürüyor. Tabii bu durum sabırsız hastaları mutlu eden avantajlarıan. Fakat uygulama sırasında hafif bir sıcaklık artışı hissediliyor. Uygulamanın diğer bir avantajı ise anestezi olmadan, günlük yaşamı aksatmadan, rahat ve konforlu bir işlem olması.
Güzelliğinize…

<p>Kadına ve çocuğa yönelik şiddetin arttığı dünyamızda hukuk alanında bilmediğimiz ya da eksik bild

Aile içinde şiddetine maruz kalanlar ne yapmalı?

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı