• $7,4289
  • €9,0369
  • 440.696
  • 1529.28
02 Ekim 2011 Pazar

Mimikleriniz yok olmadan gençleşin

Bu ürünü ilk duyduğumda beni etkileyen tarafı mimikleri yok etmeyen bir enjeksiyon yöntemi olmasıydı... Yine de klasik mezolifting uygulamalarından biri mi acaba diye düşünmekten kendimi alamadım!
İlk işim distribütor firmayla görüşmek değil, biraz internette araştırma yapmak oldu. Bu uygulama için çok geç kaldığımızı düşünmedim de değil... Etkinin hemen görülmesi, günlük hayatı etkilememesi, lokal anesteziyle uygulanması...
Daha ne isteyebiliriz ki?
Dünyada yaklaşık 13 yıldır kullanılan 'Endopeel' yöntemi, Türkiye'de yeni yeni uygulama alanı buluyor. Yöntemin en önemli ve güzel tarafı cerrahi müdahale gerektirmeden enjeksiyon ile uygulanması ve mimikleri asla dondurmaması. İçeriğindeki karbolik asit ve yer fıstığı yağı ile gençleşme vaat eden Endopeel, doğrudan kas içine enjekte ediliyor. Kası asla paralize etmeyen bu yöntemle kişi, kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal bir şekilde kullanmaya devam edip aynı zamanda kırışıklıklarından kurtuluyor. Ayrıca uygulanan bölgede toparlama ve sıkılaşma sağlanıyor. Uygulamanın hemen 10 dakika sonrasında da gözle görülür fark yaratılıyor. Tekniğin boyun, elmacık kemikleri, el, kaş, göz çevresi, dudak, dekolte germe, selülit tedavisi, kasık germe, popo kaldırma, sarkmış yanaklar gibi çok yaygın kullanım alanı var. Angelina Jolie, Nichole Kidman gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının da bu uygulamadan faydalandığı medyada yer almış. Bu uygulamayı yer fıstığına alerjisi olanlara, hamilelere, emziren kişilere uygulatması tavsiye edilmemektedir.

info@pervindincer.com

<p>Türkiye'de yeni bir siyasi partiye ihtiyaç var mı?</p><p>HDP tabanı hangi olaylar sonrasında part

HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Doğada yaptığı yemeklerle kentleri tanıtıyor

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Brüksel'de NATO Genel Sekreteri ile görüştü