• $13,5367
  • €15,2828
  • 802.481
  • 1966.59
27 Mayıs 2012 Pazar

Konuşulacak bir yenilik: Lipo Freeze

 Dünyada yepyeni bir trend var artık. Birinci ağızdan duyma şansımız olmamakla birlikte dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Rene Zellweger'in de bir İtalya tatilinde keşfederek denediği ve olumlu sonuçlar aldığı bilinen Lipo Freeze sonunda Türkiye'de. Lipo Freeze'in gördüğü ilgiye de bakarsak hep alışık olduğumuz cilt gençleştirme ve bölgesel incelme teknolojilerindeki sıcak uygulamaların yerini soğuk uygulamaların aldığını da söyleyebiliriz.
Lipo Freeze sıcak ve soğuğun birleştiği yağ dokusunda tek seansta yüzde 40 yağ kaybı sağlayan bir teknoloji. Bugüne dek zayıflama teknolojilerinden sıklıkla bahsettik, dünyadaki ve ülkemizdeki uygulamalardan haberdar ettik. Peki nedir Lipo Freeze'in farkı? Uygulamanın en büyük farkı, kılcal damar problemi olanlarda sıcak uygulamalarla gerçekleşen damar genişlemeleri nedeniyle sıkıntılar yaşaması ve bu uygulamanın soğuk olması nedeniyle onların da yüzünü güldürecek olması olarak açıklanıyor.
Uygulamanın adımlarına gelince;
- Uygulama öncesi cilt, ıslak özel solüsyonlu bir bez ile korumaya alınıyor.
- Ardından bölgeye streç film yerleştiriliyor, yağlı olan bölge gerekli ayarlar yapıldıktan sonra vakumla çekiliyor.
- Cilde önce 10 dakika sıcaklık veriliyor, bununla yağın kalitesi bozuluyor. Ardından -5 derece soğuk ile o alan 40 - 60 dakika donduruluyor. Bununla da adoptos yağ ölümü gerçekleştiriliyor ve lenfetik sistemimize katılarak enerji olarak harcanıp vücuttan atılıyor.
Uygulamanın etkisi 1 hafta sonra başlayıp tam etki 4 haftada ortaya çıkıyor. Yağ problemi yoğun olan kişilerde 2. seans isteğe bağlı olarak 1 ay sonra tekrarlanabiliyor. Lipo Freeze kollar, basen, göbek mide fazlalığı, sutyen kat izleri, bacak içi fazlalıkları gibi yağ problemi olan bölgelerde kadın - erkek herkese uygulanabilmekte.
Uygulama sadece hamilelere yapılamamakta. İşlem sonrası ciltte sarkma gibi problemler yaşanmamakta. Ağrısız ve sosyal hayatı etkilemeyen bir uygulama olması nedeniyle ülkemizde de oldukça tercih edilecek gibi görünüyor. Güzelliklere...

info@pervindincer.comwww.pervindincer.com

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

256 yaşında ölen adamın sırrı açıklandı!

Rusya'nın en korkutucu köyü! Kimse gitmeye cesaret edemiyor

Akbabalar evcil köpeklerin peşine düştü! Korku dolu anlar