• $7,417
  • €8,9978
  • 445.952
  • 1569.35
04 Aralık 2011 Pazar

İz ve dikiş olmadan benlerinizden kurtulabilirsiniz

Herkes Cindy Crawford veya Tülin Şahin gibi kozmetik açıdan hoş görünen benlere sahip olmayabilir... Yüzünüzde veya vücudunuzda sizi kozmetik açıdan rahatsız eden benleriniz varsa, yok edilmesine yönelik lazer tedavileri uygulanabilmektedir.
Lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel Karbondioksit co2 lazerler ile gerçekleşebilmektedir. Yüzde ya da vücutta oluşmuş olan zararsız epidermal ve dermal nevuslar sadece kişiyi estetik açıdan rahatsız eden benler tek seansta dikiş, iz, acı vs olmadan anında yok edilmekte olup, kişi sosyal yaşantısına devam edebilmektedir. Çok derin köklü olan nevuslar cerrahi olarak çıkartılmalıdır.
Göz üstlerinde veya altındaki benlerde alınabilmekte hatta birçok kişinin rahatsızlık duyduğu gözaltındaki yağ butoncukları da lazer ile temizlenebilmektedir. Uygulama lokal anestezi ile yapılmakta olup ağrı hissedilmemektedir. Benlerin bulunduğu alanlara lazer atışı yapılmakta ve benler yok olarak, deri rengi koyu pembe hal almaktadır. Bir adet ben veya yağ bezesinin  giderilmesi saniyeler almaktadır. Benlerin alındığı alan 4 - 6 gün arasında normal hal almaktadır.

info@pervindincer.com

<p><span>Niğde'nin meşhur patatesi dondurmaya da lezzet katacak. 'Patatesli dondurma olur mu?' demey

Patatesli dondurma hem şaşırtıyor hem de tadanları kendine hayran bırakıyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycan'da 20 Ocak Katliamı'nın kurbanları yad ediliyor

Türksat-5A'nın alt sistem testleri tamamlandı