• $15,884
  • €16,8175
  • 942.792
  • 2388.01
25 Aralık 2011 Pazar

Gözaltı morlukları, şişlikler ve kırışıklıklar için yepyeni uygulamalar.

Göz çevresindeki kırışıklıklar, morluklar, torbalanmalar, kişinin yaşını ele veren en önemli detay ve problemlerdir... Günümüzde birçok kişi göz çevresindeki yağ bezeleri, morluklar, şişlik ve kırışıklıklardan rahatsız olmakta, ancak ameliyat tarzı girişimlerden de uzak durmaktadır. İşte size bahsetmiş olduğumuz göz çevresi problemlerinizden kurtulabileceğiniz yeni uygulamalar... Bu uygulamalarla sosyal hayat etkilenmeden olumlu sonuçlar alabilirsiniz...

EYE CELL UYGULAMASI
Eye cell uygulamasında göz çevresi için uygun olan botanik kök hücre ekstreleri; üzerinde saç teli inceliğinde iğnelerin bulunduğu roller ile gözaltları ve üst göz kapağına, çizgilenme problemi var ise göz çevresine yedirilmektedir. Ardından göz etrafına kolajen üretimini artıran, göz çevresindeki ince deriyi yenileme özelliğine sahip zar şeklinde soğuk jel 'peptide pach' uygulanmaktadır. Pach'ler ciltte 15 dakika bekletildikten sonra çıkarılıp uygulamanın devamı olan serum kullanılmaktadır. Daha sonra soğuk krem uygulanarak işlem sonlandırılmaktadır. Roller ile amaç hücre yenilenmesini artırmak ve kullanılacak ürünlerin cilt altına emilimini artırmak.
Uygulama süresi:
İşlem 30-40 dakika sürmektedir.
- Eye cell kaç seans uygulanabilir?
Kişinin problemine göre  4-8 seans uygulanabilmektedir.
- Eye Cell uygulama  sıklığı nedir?
Uygulama 7 veya 10 kez yapılmaktadır.
Uygulama sonrası:
Uygulama sonrası sosyal hayat etkilenmez. Makyaj uygulayabilirsiniz.
- Eye Cell diğer tedaviler ile kombinlenebilir mi?
Eye cell uygulaması birçok göz çevresi probleminde kullanılmaktadır. Gerek duyulduğunda, prp, botoks, lazer tedavileriyle kombinlenebilir.
Uygulama alanları
İnce çizgilerde, göz altı torbalanmalarında, morluklarda, yağ butoncuklarında, elastikiyet kaybı olan üst ve alt göz kapağında, göz altlarının canlanması, aydınlık olması, nemlenmesi için uygulanabilir...

LAZERLE GÖZ ÇEVRESİ TEDAVİLERİ
Fraksiyonel Karbondioksit co2 lazer, göz altı ve üst göz kapağındaki yağ bezeleri lekeler, benler, ince veya derin çizgiler, elastikiyetini, canlılığını yitirmiş deri için kullanılabiliyor. Genelde 1-2 seans uygulanan işlem öncesinde göz içine lens gibi bir aparat yerleştiriliyor ve daha sonra problemli bölgeye lazer atışları yapılıyor. Ağrı yaratmayan bu işlemde sosyal  hayatınız 3-5 gün etkilenebilir.

EYE PEEL
Eye peel uygulamasında göz çevresi özel solüsyon ile temizleniyor. Ardından kalem şeklindeki peeling solüsyonu göz çevresine uygulanıyor. Uygulama süresi sona erdiğinde mendil şeklindeki temizleyiciyle işlem durduruluyor. Ardından uygun serum kullanılarak işlem sonlandırılıyor. Eye peel, göz çevresinin aydınlanması, ince çizgilerin görüntüsünün yumuşatılması ve leke problemi olan kişilerde uygulanabiliyor.
Uygulama süresi:
İşlem süresi 20-30 dakika sürmektedir.
- Eye Peel kaç seans uygulanabilir?
Kişinin problemine göre 5-8 seans uygulanabilmektedir.
- Eye Pell uygulama sıklığı nedir?
Uygulama 10 gün aralıklarla yapılmaktadır.
Uygulama sonrası:
Uygulama sonrası sosyal hayat etkilenmez. Makyaj uygulayabilirsiniz.
Botoks, prp, mezolifting, gençlik aşısı, dolgu uygulamalarında, göz çevresi problemlerinde uygulanabilir.

info@pervindincer.com

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister