• $13,5901
  • €15,3221
  • 778.475
  • 1981.04
28 Temmuz 2013 Pazar

Geçmişin izlerinden kurtulmanın yolu mezolifting

Kış iyisiyle kötüsüyle geride kaldı ama kışın yadigâr bıraktığı göz torbaları, kışın bir görünen bir kaybolan güneş izleri ya da sivilce izlerinden kurtulamıyoruz. İşte bu yüzden kendimizi bu izlerden kurtaracak yöntemler arayıp duruyoruz. Kimisi etkili oluyor kiminin ise esamesi bile okunmuyor.
İster kadın isterse erkek aynaya baktığında geçmişe dair tek bir iz bile görmek istemez. Dolayısıyla kadın ve erkekleri nadiren de olsa aynı paydada görmek zor değil. Aynı noktada buluştuğumuz konuların başında kendimize verdiğimiz değer geliyor. Tıpkı geçmişin izlerinden kurtulmak için harcadığımız çaba gibi... Geçmiş günlerin, geçmiş ayların yüzümüzde bıraktığı göz torbalarından, güneş izlerinden, sivilce izlerinden kurtulmak isteyenler için size sunacağım yöntemlerden biri de mezolifting…
“Nedir bu mezolifting? Ne işe yarar? Kimler hangi bölgelerine yapabilir?” gibi sorular dönüp duruyor belki kafanızda ama içiniz rahat olsun ihtiyacı olan herkesin yaptırabileceği bir yöntem. Ama dikkat edilmesi gereken bir konu var o da uygulamayı yapan uzman kişi. Ne yaptırırsanız yaptırın güvendiğiniz, uzman, doğru olan ellerde yaptırmanız sağlık açısından son derece önemli.
Gelelim mezolifting uygulamasına yani mezolift olarak adlandırdığımız yüz mezoterapisine… Gözaltı torbalarının görünümünün azalmasına, güneş ve sivilce izlerinin açılmasına, sarkmış dokuların sıkılaşmasına ve deformasyonların azalmasına yardımcı olur. Kışın yıprattığı ciltleri kendine getirmesi için de oldukça etkili ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir uygulama.
Nasıl uygulandığına gelince mezoterapide, deri içine doğal maddeler mikro enjeksiyon yoluyla iletilir ve alt tabakada doku yenilenmesi sağlanır. Mezoterapiyle enjekte edilen maddelerin karışımı, daha fazla kolajen oluşturarak ve elastin kalitesini artırarak derinin yapısını sağlamlaştırır. Artan oksijenlenme nedeniyle de cilt çok daha sağlıklı, parlak ve tazelenmiş görünmeye başlar. 
Mezoterapide kullanılan bu doğal maddelerin neler olduğuna gelirsek; hyaluronik asit, vitaminler, amino asitler, mineral tuzlar, koenzimler ve nükleik asitler, dimetil amino etanol (DMAE) dir. Mezoterapide de etkin maddelerden biri olan hyaluronik asiten bebeklerin cildinde bulunuyor ve bu saf madde, bebeksi bir cildin de anahtarı.
Düşlerini kurduğumuz parlak, arınmış, canlı, torbasız, lekesiz, izsiz ciltlere mezolifting ile ulaşmak hayal değil. Dahası uygulamanın ardından bebeksi bir cilde sahip olmanın zor olmadığını aynaya baktığınız her an hissedeceksiniz. Bu hissi yaşamadan önce bir uzmana gitmek ardından da ne istediğinizi ya da neyden şikâyet ettiğinizi, başvurduğunuz uzmana tüm ayrıntılarıyla anlatmanız gerekecek. Ve kısa bir süre sonra izlerden kurtulmuş bir yüzün huzuruna kavuşacaksınız.
Güzelliğinize…

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi