• $16,192
  • €17,4658
  • 965.283
  • 2438.84
8 Ocak 2012 Pazar

Bölgesel fazlalıklara soğuk radyofrekans

Günümüzde bir çok kadın ve erkek, ne kadar zayıf olursa olsun, bölgesel yağlanmalarından şikayetçi. Özellikle göbek, bel çevresi, basen bölgesindeki fazlalıklarda ne kadar kilo verilirse verilsin, spor da yapılsa bu fazlalıklar bir türlü giderilemiyor. Spor ve diyetin çözüm olamadığı bu alanda, estetik sektöründe bu şikayetleri gidermek adına birçok cihaz üretiliyor. Bu uygulamalara yeni bir alternatif olarak da 'cryogenic system soğuk radyofrekans'sistemi geliştirildi.
Son yıllarda alışık olduğumuzun dışında sıcak ısılı uygulamaların yerini soğuk uygulamalar aldı. Geçtiğimiz yıllarda uygulanan radyofrekansın ısılı uygulaması yerine soğuk uygulama kullanılmaya başlandı. Cilde ısı verilerek yapılan radyofrekans uygulamalarında ciltte yanık oluşturmamak adına istenilen dozlar kullanılamamaktaydı. Bu da seans sürelerinin ve sayısının uzun olmasına neden olmaktaydı. Tüm bu olumsuz özelliklerin ortadan kalktığı soğuk radyofrekas uygulamasında cilt yüzeyi soğutularak korunuyor ve istenilen dozlarda seans gerçekleştirilebiliyor.
Soğuk radyofrekansta diğer sistemlerde olduğu gibi sıcak bir uygulama değil, daha güçlü bir yarı iletken soğutma yolu (-5/-25¡C) kullanılıyor. Bu da tedavi sırasında hastalara sunduğu konforun yanı sıra radyofrekans enerjisinin daha derinlere sağlıklı olarak iletilmesini, selülit ve yağın etkili bir şekilde yok olmasını sağlıyor. Bu uygulamayla kişi bölgesel fazlalıklarından kurtulurken aynı anda cilt de sıkılaşıyor. 10 günde bir uygulanabilen soğuk radyofrekansta tedavi süresi kişinin problemine göre değişiyor. Kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor.

info@pervindincer.com
www.pervindincer.com

<p class='MsoNormal'>Arkadaşımız Ahmet  Arı İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ndeki son haz

85 MİLYONUN BAHÇESİNDE HAZIRLIKLAR TAMAM

7 bin yıllık buğday Diyarbakır'da boy gösterdi! Çiftçiler 'Buğday sorunu kalmayacak' dedi

Lamborghini Sian FKP 37 modeli İstanbul'da! LEGO'ları kullanarak yaptılar

Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı! Başkan Erdoğan festivalde konuşma yaptı