• $17,9452
  • €18,3624
  • 1032.97
  • 2787.98
28 Nisan 2013 Pazar

Bölgesel fazlalıklara karşı bir sistem: Lipo Kavitasyon

Bölgesel fazlalıklar bizi nasıl da mutsuz ediyor değil mi? Vücudumuzdaki yağların sadece bir noktada depolanması ile oluşuyor bölgesel fazlalıklar. Bölgesel fazlalıklar yüzünden her aynaya baktığımızda istemediğimiz bir görüntü ile karşılıyoruz. Neyse ki çözmekte zorlandığımız konuların başında gelen bölgesel fazlıklardan kurtulmak için bazı sistemler var. Bu sistemlerden biri de Lipo Kavitasyon ve bu sistemle her seans sonunda incelme elde ediliyor. Sizler için biraz LipoKavitasyondan bahsedeyim.

Uygulama öncesi yağ ve kas analizi yapılıyor ve beden ölçüleriniz alınıyor. Seanslar 7-10 gün aralıklarla uygulanıyor. İşlem ultrason başlığına benzeyen başlıkla yapılıyor. Özel jel bu başlık yardımıyla söz konusu bölgeye yediriliyor.  Uygulama bittikten sonra bölgede sıkılaşma sağlanması için tripollar radyofrekans uygulanıyor. Dolayısıyla, birlikte yapılan 2 işlem ile bir yandan incelirken diğer yandan sıkılaşıp kaliteli cilde sahip oluyorsunuz. Uygulama bittikten sonra kişinin beden ölçüleri tekrar alınıyor ve sonuçlar sıcağı sıcağına gözleniyor. 
Bu sistemin en güzel tarafı seansların çok uzun sürmemesi, acısız cerrahisiz bir uygulama olması ve bir de uygulamanın çok zaman almaması. Bu sistemi uygulatırken sıcak masaj yaptırılıyormuş hissi oluşur ve kulaklarda rahatsızlık vermeyen bir çınlama duyuluyor.  Uygulama bittiğinde çınlamada bitiyor.
Biz sabırsız kadınlar için LipoCavity sisteminin en güzel tarafı sonuçların toplam seanslar sonunda değil her seansın sonunda ölçümlerle alınması. Her seans sonunda incelme elde ediliyor ve bu durum biz kadınları daha da motive ediyor. Bu sonuçlar elbette kişinin yağ oranına göre değişiyor. Yağ oranı fazla olan kişilerde incelme de fazla oluyor tabi.  Yağ analizleri sonrasında da mezurada gördüğünüz incelmeyi yağ oranınızın azalması ile de gözlemleyebiliyorsunuz.
İşlem öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Uygulama öncesi 3 saat yemek yenilmemesi, işlemden 1 gün önce ve işlemden sonraki birkaç gün 2 litre su içilmesi ve uygulama sonunda 2-3 gün boyunca diyetisyen tarafından hazırlanan düşük yağ içeren özel diyet programının uygulanması gerekiyor. Bunun amacı diyetteki yağ oranı düşürüldüğü için bu esnada vücut enerji kaynağı olarak ultrasonla yağ dokusunun parçalanması sonucu oluşan yağ asitlerini enerji kaynağı olarak kullanmaya başlamak. Bunun sonucunda da uygulama yapılan bölgede incelme oluyor.
Herkese uygulanabilir bir sistem olan Lipo Kavitasyon, sonuçları aşama aşama görmek isteyen biz sabırsız kadınlar için biçilmiş kaftan. Bizi mutsuz eden, giydiğimiz her kıyafetin şeklini kaybetmesine neden olan bölgesel fazlalıklarımızdan Lipo Kavitasyon’la kurtulabiliriz. Tabi ki hep söylediğim gibi doğru ellerde yapıldığı zaman. 
Güzelliğinize.

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor