• $17,9443
  • €18,3824
  • 1035.89
  • 2795.27
6 Ocak 2013 Pazar

Benlerinizden lazerle kurtulmanız mümkün

Bazı kadınlara ben çok yakışıyor. Dudağın yakınlarında, yanağın dudak üstüne yakın kısmında bulunan ve gülümsemesine anlam dahi katan bu benler, pek çok kadının sahip olmak istediği benler ve hatta bunu kalemle belirginleştirenler var. Fakat bazı benler de kendimizi güzel hissetmemizi bırakın, kötü hissetmemize yol açabiliyor. Fazla dolgun, fazla koyu renk, et beni dediğimiz türlerden kurtulmak isteyebiliyoruz. Ve eğer kendimizi onlarsız daha iyi hissedeceksek iz ve dikiş olmaksızın kurtulmamızı sağlayacak yollar var. Özellikle lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazerler ile gerçekleştirilebiliyor.
Epidermal ve dermal olarak nitelenen bu nevuslar, yani sağlık açısından zararsız, sadece estetik açıdan rahatsız eden bu benlerden kurtulmak tek seansta, üstelik dikiş ve iz kalmadan, acı duyulmadan mümkün. Çok daha derin olan köklü nevuslar ise cerrahi olarak çıkartılmalı tabi.
Özellikle de göz üstlerinde ve altındaki benlerinden kurtulmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bununla beraber gözaltındaki yağ butoncukları da lazerle temizlenebiliyor. Uygulamada lokal anestezi yapıldığından ağrı hissi de duyulmuyor. Benlerin bulunduğu alanlara lazer atışı yapılıyor ve benler yok olarak, deri rengi koyu pembe bir hal alıyor. Bir adet ben veya yağ bezesinin giderilmesi sadece saniyelerde hallediliyor. Bu da çok cazip bir durum. Ayrıca benlerin alınmasından sonra 4-6 gün arasında o pembelik de kaybolarak cilt normal halini alıyor.
Sizi mutsuz eden şeylerden kurtulmanızı sağlayacak yollar varsa uzmanına danışın, uygulamaya dair detayları öğrenin ve eğer edindiğiniz bilgiler sizi tatmin eden bilgilerse onlardan kurtulun. Çünkü özellikle de bir kadının kendini mutlu hissetmesi yaşam kalitesinin de artması anlamına gelir.
Güzelliğinize...

info@pervindincer.com
www.pervindincer.com

<p>Akşam Gazetesi Spor Yazarı Aydın Türkmen <span style='font-size: 1.6rem;'>ve Akşam Gazetesi Spor

G.Saray'ın Antalyaspor performansı nasıl?

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor