• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
20 Ekim 2013 Pazar

“Cilt de ütülenir miymiş dediğinizi duyar gibiyim”

Yıllar hızlı hızlı akıp geçerken geçmişin izlerini pürüzsüz yüzümüze kazıyıp gidiyor. Hiçbir kadın ve hiçbir erkek bu izlerin ciltte kalmasını istemez. Ama yıllar öyle bir çizip geçiyor ki, izleri silmemizin mümkünü yoktu bugüne kadar. Ama artık hayal gibi görünse de cilt kırışıklıklarını azaltmada etkili bir yöntem var. Hem erkeklerin hem de biz kadınların hayalini kurduğumuz kırışmamış bir cilt altın tepside sunuluyor. Almamak olmaz değil mi?
Yaşımız ilerlese de yıllara meydan okuyan bir cilt ve yaşınız kaç olursa olsun pürüzsüz, kırışmamış, parlak ve genç bir cilt nasıl da etkileyici değil mi?. Ne yapmak gerek diyorsanız oldukça kolay. Cildi deyim yerindeyse ütülemek gerek. Yani cilt yüzeyinde beliren kırışıklardan kurtulmanın yolu en basit formülüyle onların gerilmesi ve sıkılaşması. 
Söylemesi kolay fakat nasıl yapılabileceğini bilmiyorsunuz değil mi? İşte reaction radyofrekans, bu noktada devreye giriyor ve kırışıklıkları açarak cildi sıkılaştırıp gergin bir hale getiriyor. 
Uygulamada radyofrekans enerjisi kullanılıyor ve bu tabanca şeklindeki başlıkla cilde sıralı atışlar yapılarak gerçekleştiriliyor. Ve işlem yapılan kişi sadece ısı hissediyor, o ısı da kolajen üretimini artırıyor. Sonuç çizgilerde azalma, ciltte sıkılaşma ve parlaklık…Bu da hepimizin isteği.
Uygulama bölgeleri içinde en dikkat çekenler, göz çevresi, gıdı bölgesi ve elbette korkulu rüyamız selülitler. İfadenizi en çok etkileyen yeriniz olan gözlerinizin şekli, ışıltısı ve canlılığı bu uygulamayla ortaya çıkarabiliyor. Yan profilden fotoğraf verirken gizlemeye çalıştığınız gıdınızdaki fazlalıklar sıkılaşmak ve toparlanmak suretiyle azalınca özgüveniniz artabiliyor.
Ters ışıkla açıklamaya çalıştığınız selülitlerinizin görünümündeki azalmaysa sahildeki yürüyüşlerinizi uzatıp keyfinizi kat be kat artırabiliyor. Reaction radyofrekans’ın şimdiye kadar görülen sonuçları, pek çok ülkede ses getirdi çünkü en çok istediğimiz şey yaşlanmayı durdurmak, zamana meydan okumak. 
Bilinen pek çok uygulamanın aksine, hem yüze hem vücuda uygulanabilen reaction radyofrekans, bunu çift başlığı sayesinde yapabiliyor. Son derece zahmetsiz olan bu gençleşme ve sıkılaşma yöntemini, haftada 1 ve 30  dk. uygulamamız sizi çözüme adım adım götürüyor. 
Kesin sonuç alınması için ise toplamda 4-6 seans yeterli oluyor. Fakat elbette bu tür uygulamaları beslenmemizi düzene sokarak, düzenli uyuyarak ve spor yaparak destek olmamız, bol su içmemiz gerekiyor.
Uygulamanın sonunda aradaki farkı çıplak gözle siz de göreceksiniz. Cildi ütülemek söylenildiği kadar sihirli dursa da asıl sihir, uzman danışmanınızın elinde. Ama her zaman söylediğim gibi önemli olan doğru ellere başvurmanız. 
Güzelliğinize…

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!