• $15,5369
  • €16,2463
  • 906.898
  • 2390.79
8 Nisan 2012 Pazar

Ozan'ı sabırsızlıkla bekliyorum!

Onu Tarkan'ın ilk albümüyle tanıdık. Ne o Tarkan'dan ne de Tarkan ondan vazgeçti. Ozan Çolakoğlu'ndan bahsediyorum. Tarkan'la çıktığı serüvende ardı ardına birbirinden ünlü isimlerle çalıştı. O kadar çok hit şarkıya imza attı ki... Başarı onu şımartmadı. Yıllar önceki Ozan Çolakoğlu nasılsa, şimdi de aynı. Ozan Çolakoğlu kendi adına bir albüm hazırlıyor, stüdyoda şu günlerde. Tarkan'dan Ajda Pekkan'a; Yalın'dan Gülşen'e kimler, kimler var bu albümde. Geçenlerde Uygar Ateş ile konuşurken; 'Bir şarkı var, Gülşen yapmış.  Bayılacaksın' dedi. Ben Gülşen şarkılarına, hele ki son yaptığı işlere bayılıyorum. Ozan Çolakoğlu-Gülşen ikilisinden çıkacak işin de süper olacağına inanıyorum. Müzik adına onların enerjisi tuttu. Sabırsızlıkla bekliyorum Ozan Çolakoğlu'nun albümünü...

SEZEN AKSU YETENEK AVINDA!
İstanbul'da yeni bir mekan açılıyor. Bu mekanın müzik adına fikirlerini Sezen Aksu verecekmiş. Düşünsenize, bir mekan açıyorsunuz ve size Sezen Aksu hayalini anlatıyor. Onun hayali size yol gösteriyor. Bir gün bana da kısmet olur inşallah. Sezen Aksu yetenek avcısıdır. Onun müzik dünyasına kazandırdığı isimleri hatırlatmama gerek yok sanırım. Bu mekanda ağına yakalananlara şans tanıyacakmış. Sezen Aksu'nun seçtiği genç müzisyenler yeteneklerini sergileyecek bu mekanda. Yemekli bir konsept olan mekanı gece hayatının yakından tanıdığı Kaya Demirer hayata geçiriyor.

SEYYAL TANER'İ ÖZLEMİŞTİK
Seyyal Taner'in kendisini de şarkılarını da çok severim. Geçen hafta ofisime adıma imzalı bir Seyyal Taner albümü geldi. Ama ben daha çıktığı ilk gün gidip almıştım. Yıllar sonra yaptığı albümü almamak olur muydu? Daha çok şarkı üretmeli, daha çok sahnede görmeliyiz Seyyal Taner'i. Özlemiştik. Bu bir başlangıç olsun ve arkası gelsin diyoruz.

BELEDİYE BAŞKANI ADAYIYIM!
Haftalardır bu köşede neler, neler yazdım ama bana en çok sorulan soruları geçenlerde mail kutumu karıştırırken farkına vardım. Neredeyse herkesin merakı aynı. Şimdi sıralıyorum, bakın nelermiş.
- Fal baktırdığım Mehtap'a en çok ilgi var... Mehtap İstanbul Hüsrev Gerede Caddesi'nde...
- Aydın Nazilli'de bulunan İpek Hanım'ın Çiftliği'nden gelen organik sebze, meyvelerin adresi www.ipekhanim.com
- Mehmet Ali Erbil ve benim ortak projemiz Yımırta'nın telefon numarası 0212 244 78 42
- Seyahat Danışmanı Seda Altuner'e nasıl ulaşılır sedayaihtiyac@gmail.com
- Bunca işi nasıl yapıyorum, nasıl enerji buluyorum sorusuna... Yaptığım tüm işleri zevkle,  severek yapıyorum. Bunlarda bana enerji veriyor. Planlı ve düzenli olunca da her şey yoluna giriyor.
- Ne zaman Bodrum'a belediye başkanı olacağım ve hangi partiden aday olacağım konusuna: Bu seçimlerde esas aday olmak istiyorum. Belki bu bir hazırlık olabilir. Birini destekleyip antrenman yapmış olurum diye düşünüyorum. Sanırım bağımsız olarak girerim seçimlere.

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı