• $13,4108
  • €15,1997
  • 791.95
  • 2014.21
5 Şubat 2012 Pazar

GAZİNO KÜLTÜRÜNÜ YENİDEN YAŞATTILAR

Ben gazino programlarının sonuna yetişebildim. Sadece bir defa gazino kadrolu bir iş yaptım o da Caddebostan Maksim Gazinosu'ydu. Fahrettin Aslan kurallarını, disiplinini orada gördüm. Kendimi şanslı hissederim o yüzden. Yıllar sonra Hakan Eren Gazino kültürünü yaşatmak için kolları sıvadığında anlatmıştı projesini bana. Çok beğenmiştim. İkinci Gazino Show'u izlemeye gittim. Kar, kış, soğuk demeden gelmiş seyirci. Bostancı Gösteri Merkezi tıka basa doluydu. Perde açıldı kapanana kadar ağzım açık hayranlıkla izledim sahneyi. Funda, Nur Yoldaş, Bilgen Bengü, Ersan Erdura, Tülay Özer, Ercan Turgut, Seyyal Taner, Berkant, Seçil Heper, Neşe Karaböcek. Hepsi büyüledi beni. Annem ve anneannem gelecekti ama kar nedeniyle gelemediler izlemeye. Şov bitti, direkt onları aradım ve 'Çok şey kaçırdınız' dedim sadece. Hakan Eren'i çok severim, yaptığı her işi çok başarılı bulurum ama bu işte aşmış kendini. Şimdi Gazino Show şehirleri gezmeye başlıyor. Mutlaka gidin izleyin diyorum. İçiniz coşacak... Gazino Show'da emeği geçen herkese teşekkürler.

Melekler yanında olsun
Günler, haftalar, aylar, yıllar geçiyor... Geçiyor da nasıl geçtiğini bir ben, bir Allah biliyor. Dudağımda tuzu kaldı gözyaşlarımın. Hayat ölümsüz olsa, sevdiklerim, yakınlarım, arkadaşlarım hiç ölmese.
Ölüm Allah'ın emri bunu çok iyi biliyorum, ölümden hiç korkmuyorum da. Sadece sevdiklerimi kaybetmekten çok ama çok korkuyorum... Birinden ayrılırken son defa görüyormuşsun gibi bakıp ayrılmak nasıl bir his size anlatamam. Tam bir yıl oldu Defne Joy Foster ile vedalaşalı. Nerdeyse çocukluk arkadaşım diyeceğim, gençlik arkadaşım, meslek hayatımın ilk yıllarında tanıdığım insan... Beraber başladı meslek hayatımız yol arkadaşıydık.
Geçen hafta mezarı başında andık Defne'yi. Melekler hep yanında olsun...

Hayalleri gerçekleştirmek
Geçen hafta değerli büyüğüm Semra Özal ile gece hayatında çok güzel işlere imza atan Cenk Eren yeni mekanı Sortie Live by Cenk Eren'e gittik. Cenk Eren'in My Pavyon'undan bir farkı yok. Sadece ismi farklı.  Sahneye ilk Oya Aydoğan çıkıyor, arkasından Tanyeli muhteşem şovuyla sahneyi alıyor.  İçeriye girer girmez bir gazino havası alıyorsunuz. Gece hayatının iki usta ismi Sabi Totah ve Ali Sayar müşterilerle tek tek ilgileniyor. Cenk Eren daha proje halindeyken çizimlerini, hayallerini anlatmıştı evinde bana. Ne kadar güzel bir duygudur insan için, tüm hayallerini gerçekleştirebilmek. Cenk Eren ne anlattıysa ne hayal ettiyse Sorti Live by Cenk Eren'de gerçekleştirmiş. Şimdiden her gün rezervasyonlu. Allah Cenk Eren başta olmak üzere tüm ekibe bol kazançlar versin.

'Eve Düşen Yıldırım'lar!
'Adını Feriha Koydum', 'Umutsuz Ev Kadınları' projeleriyle izleyiciyi ekrana bağlayan Med Yapım'ın yeni projesi 'Eve Düşen Yıldırım'ın senaryosunu Armağan Çağlayan ilk anlattığında çok etkilendim. Ben sadece dizi olarak yıllar sonra 'Adını Feriha Koydum'u izlerken şimdi sanırım 'Eve Düşen Yıldırım' da eklenecek. Murat Han, Gizem Karaca, Seda Akman, Suzan Aksoy, Buket Dereoğlu gibi güçlü bir kadrosu var Eve Düşen Yıldırım'ın. Show TV'de ekrana gelecek olan dizide bir aile dramı anlatılıyor... Tanıtımları sosyal medyada şu an en çok paylaşılan dizi olan Eve Düşen Yıldırım, sanırım herkesi ekrana bağlayacak.

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında